AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání
Sexicek shop

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
spolecnik_150_150

Erotický humor a vtípky

Erotický humor a vtípky

Porno zdarma je krásná věc, ovšem někdy může mít i komický charakter. Ta nejneuvěřitelnější videa, při nichž budete slzet smíchy, ale i pořádné sexuální trapasy, erotické vtipy, prezentace i obrázky ve formátech jpg, gif a jiných - to vše najdete v sekci Erotický humor. Každý obrázek, text nebo klip můžete libovolně stahovat a posílat známým. Ať se pobaví, stejně tak dobře, jako jste se pobavili vy!

<<   <   01 02 03 04 ... 77 78   >   >>
Tolerance se dá vypěstovat! 10.04.2017

Manželé po 20 letech sedí v restauraci, jedí a najednou k muži přistoupí krásná dlouhonohá blondýnka, políbí ho a praví: »Miláčku, uvidíme se i dnes večer?« On jí odpoví: »Ale samozřejmě, kočičko.« Blondýnka odejde a šokovaná manželka se ptá manžela: »Kdo to byl?!« Manžel klidně odpoví: »Moje milenka.« Manželka dostane hysterický záchvat, vříská na muže: »Ty darebáku, já se s tebou rozvedu, tohle to nestrpím!« Manžel nadále pokojně odpovídá: »OK, rozvedeme se, ale zapomeň na ty dovolený v Karibiku, norkový kožichy, lyžování v Alpách...« Manželka rychle ztichne, nastane napjaté ticho, ve kterém manžel pokojně pokračuje...

<<   <   01 02 03 04 ... 77 78   >   >>
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 43 firem, 1134 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid