AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
satine150x150

Patero vtipů o blondýnách (II.) - Erotický humor a vtípky

Patero vtipů o blondýnách (II.)zpět

tisk TISK     email POSLAT
Patero vtipů o blondýnách (II.)
01.01. 1970

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Jede takhle blondýnka autem a narazí do stromu. Poté vyleze z auta,obejme strom a povídá: "Strome, stromečku, promiň, promiň, ale já troubila!

Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá blondýny: "Popište nám funkci motoru!" "Mohu vlastními slovy?" "Samozřejmě.""Brm, brrrrmm, brrrmm...

Dvě blondýnky přijdou ke svému autu a jedna říká: "Hele, echaly jsme v autě zabouchnuté klíčky." Jedna se šťourá v zámku sponkou do vlasů, druhá zkouší vypáčit druhé dveře a najednou povídá: "Měly bychom si pospíšit. Začíná pršet a nechaly jsme otevřenou střechu!"

Ptá se jedna blondýnka druhé: udělala jsi ten řidičák? "Ne vyhodili mě..."A proč?" "Jela jsem ke kruhovému objezdu, tam byla cedule 30, tak jsem to třicetkrát objela, a přesto mně vyhodili!" "A nespletla ses při tom počítání?"

diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid