AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Proč se kočky nechtějí koupat - Erotický humor a vtípky

Proč se kočky nechtějí koupatzpět

tisk TISK     email POSLAT
Proč se kočky nechtějí koupat
Proč se kočky nechtějí koupat
01.01. 1970

Když se o ženě řekne »je to kočka«, znamená to, že má všechno, co by měla správná krasavice mít. Metafora vznikla přenesením z názvu čtyřnohého domácího zvířete, které je rovněž nesmírně půvabné, roztomilé a hravé.

Jenže jakmile se pravá čtyřnohá kočka dostane do kontaktu s vodou, reaguje jinak než ty dvounohé, které se rády ukazují v plavkách. Prská, škrábe a kouše. Proč vlastně kočičí tvorové tolik nesnášejí vodu? Důvod je jednoduchý. Jejich půvaby totiž v kontaktu s mokrou a studenou kapalinou mizí do nenávratna :-)

Obrázky ke článku
Proč se kočky nechtějí koupatProč se kočky nechtějí koupatProč se kočky nechtějí koupatProč se kočky nechtějí koupatProč se kočky nechtějí koupatProč se kočky nechtějí koupatProč se kočky nechtějí koupatProč se kočky nechtějí koupatProč se kočky nechtějí koupatProč se kočky nechtějí koupatProč se kočky nechtějí koupatProč se kočky nechtějí koupatProč se kočky nechtějí koupatProč se kočky nechtějí koupatProč se kočky nechtějí koupatProč se kočky nechtějí koupatProč se kočky nechtějí koupatProč se kočky nechtějí koupat
Diskuze k článku  Proč se kočky nechtějí koupat
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid