AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
spolecnik_150_150

Vtip týdne aneb O synáčkovi a vlaku :-) - Erotický humor a vtípky

Vtip týdne aneb O synáčkovi a vlaku :-)zpět

tisk TISK     email POSLAT
Vtip týdne aneb O synáčkovi a vlaku :-)
Vtip týdne aneb O synáčkovi a vlaku :-)
01.01. 1970

Matka pracuje v kuchyni a poslouchá svého pětiletého syna, který si hraje v obýváku s elektrickým vláčkem. Najednou vláček zastaví a její syn říká: "Vy kokoti, který chcete vystoupit, vypadněte odsud, protože tohle je poslední zastávka. A vy kokoti, který chcete nastoupit, okamžitě hněte zadkem, protože hned odjíždíme."

Zděšená matka vejde do pokoje a říká: "V tomto domě takovýhle jazyk nepoužíváme! Takže ihned běž za trest do svého pokoje a zůstaň tam dvě hodiny. Pak se můžeš vrátit a hrát si dál se svým vláčkem. Chci ale, abys mluvil jen slušně!"

Po dvou hodinách syn vyjde ze svého pokoje a hraje si opět s vláčkem. Za chvilku vlak zastaví a matka slyší: "Všem pasažérům, kteří vystupují připomínám, aby si nezapomněli vzít zavazadla. Chceme vám poděkovat,že jste s námi cestovali, a doufáme, že jste strávili příjemnou cestu."

Dále slyší: "Těm, kteří právě nastupují, připomínáme, aby si malá zavazadla dali pod sedadlo. Pamatujte, prosím, že kouření není v tomto vlaku dovoleno. Přejeme Vám příjemnou cestu."

Když se matka souhlasně a spokojeně usmála, syn dodal: "A pro vás, kdo jste
nasraný z dvouhodinovýho zpoždění, jděte poděkovat tý píče do kuchyně!"

Obrázky ke článku
Vtip týdne aneb O synáčkovi a vlaku :-)Vtip týdne aneb O synáčkovi a vlaku :-)Vtip týdne aneb O synáčkovi a vlaku :-)Vtip týdne aneb O synáčkovi a vlaku :-)
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1150 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid