AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
spolecnik_150_150

Vtip týdne aneb O synáčkovi a vlaku :-) - Erotický humor a vtípky

Vtip týdne aneb O synáčkovi a vlaku :-)zpět

tisk TISK     email POSLAT
Vtip týdne aneb O synáčkovi a vlaku :-)
Vtip týdne aneb O synáčkovi a vlaku :-)
01.01. 1970

Matka pracuje v kuchyni a poslouchá svého pětiletého syna, který si hraje v obýváku s elektrickým vláčkem. Najednou vláček zastaví a její syn říká: "Vy kokoti, který chcete vystoupit, vypadněte odsud, protože tohle je poslední zastávka. A vy kokoti, který chcete nastoupit, okamžitě hněte zadkem, protože hned odjíždíme."

Zděšená matka vejde do pokoje a říká: "V tomto domě takovýhle jazyk nepoužíváme! Takže ihned běž za trest do svého pokoje a zůstaň tam dvě hodiny. Pak se můžeš vrátit a hrát si dál se svým vláčkem. Chci ale, abys mluvil jen slušně!"

Po dvou hodinách syn vyjde ze svého pokoje a hraje si opět s vláčkem. Za chvilku vlak zastaví a matka slyší: "Všem pasažérům, kteří vystupují připomínám, aby si nezapomněli vzít zavazadla. Chceme vám poděkovat,že jste s námi cestovali, a doufáme, že jste strávili příjemnou cestu."

Dále slyší: "Těm, kteří právě nastupují, připomínáme, aby si malá zavazadla dali pod sedadlo. Pamatujte, prosím, že kouření není v tomto vlaku dovoleno. Přejeme Vám příjemnou cestu."

Když se matka souhlasně a spokojeně usmála, syn dodal: "A pro vás, kdo jste
nasraný z dvouhodinovýho zpoždění, jděte poděkovat tý píče do kuchyně!"

Obrázky ke článku
Vtip týdne aneb O synáčkovi a vlaku :-)Vtip týdne aneb O synáčkovi a vlaku :-)Vtip týdne aneb O synáčkovi a vlaku :-)Vtip týdne aneb O synáčkovi a vlaku :-)
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid