AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
catering_150_150

Erotika na www.espolecnice.cz

Erotika prostupuje napříč dějinami

Erotika prostupuje napříč dějinami

Dnešní doba je podle mnohých nejuvolněnější z hlediska sexu a erotiky. Může za to z velké části především široká nabídka možností, které ještě zvýraznila informační dálnice zvaná internet. Ve skutečnosti však erotika hrála důležitou roli napříč dějinami.

Erotika byla něčím, co si užívali před dávnými dobami asijští panovníci i starověká Evropa. Erotika září i ve sféře umění.

Stačí si vzpomenout na asijské panovníky a jejich harémy nebo na promiskuitu ve starověké Evropě v čele s římským císařstvím. Tady všude hrála erotika možná ještě větší roli než dnes. Už tehdy pronikala do světa umění. A vždy je dobře, když erotika dokáže sladit estetické cítění s potřebami těla.

Erotika i jako součást náboženského kultu

Ne každý ví, že vyjádření erotiky, a de facto i erotika jako taková, hrály významnou roli i v náboženstvích. Měly totiž specifické spirituální významy, ať už máme na mysli hinduismus, buddhismus či třeba taoismus. Jen doba středověké nadvlády křesťanství navenek erotice nepřála. Ale lidé nikdy na sex nezanevřeli, a to je dobře!

Když jde technika dál, vydělá na tom i erotika!

V dnešní době hrají prim erotické fotografie, a to jak umělecké, tak tvrdší. Kromě toho moderní technika rozvinula i tzv. hýbající se obrázky, čili videa, které představu erotiky poslaly ještě někam úplně jinam. Sex se stal stále více vyhledávanm artiklem, a to nejen naživo. I proto jsou tu pro vás šité na míru naše stránky, plné erotiky v nejrozličnějších podobách.

Erotika jako kamínky v mozaice

Jsou státy, které z hlediska erotiky zastávají přísnou morálku, ale i takové, kde je dovoleno doslova vše. Koneckonců, rovněž takovéto zajímavosti se můžete na našem webu dočíst. Erotika totiž zdaleka není sjednocený termín, ale souhrn různých kamínků v mozaice, na jejímž konci je blažený pocit každého člověka.

Erotika nebývala nikdy jen výsadou mužů. Ženy a erotika, to je vždy (ne)bezpečné spojení, které i hýbalo světovou historií

Erotika napříč dějinami hrála stejnou roli v mužském i ženském světě, ačkoli by se to na první pohled zdálo jako nesouměřitelné ve prospěch silnějšího pohlaví. Jenže i ženy to vždy uměly rozpálit a právě díky svým smyslům dokázaly měnit světovou historii. A to odrážejí i naše stránky plné erotiky!

Lákavá erotika pro mužské i ženské čtenáře

Co máme na mysli tím odrazem historie? Především to, že naše stránky lákají na erotiku mužské i ženské návštěvníky. Každý i každá si tu musí najít své. A stále doplňujeme novinky a okořeňujeme naše nápady ve sféře erotiky a erotického čtiva. Tak snad se u nás plně najdete i vy!Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1146 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid