AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání
Sexicek shop

Reklama
masage_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
livechat150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

Nové číslo NEJ Magazínu
nej magazín

Těhotná Ilonka ukázala nejen bříško

Velice hrdá je na své těhotenství paní Ilona, třicetiletá černovláska z Podkrkonoší. Přála si pořídit fotografie, na kterých je již v osmém měsíci těhotenství. Takže v době, kdy tyto snímky sledujete, již porodila zdravou holčičku.

Trocha srandy do těžkých časů

Manžel se vrátil nečekaně z lázní a přistihl manželku v posteli. »Och, kdybys jen tušil, jak jsem se na tebe těšila!« »Kecá!« ozve se škodolibě ze skříně.

Já tě něco naučím!

Kdo z mladých mužů někdy nezatoužil po objetí se starší milenkou a žhavém sexu se zkušenou a nadrženou ženou... Tohle přání se splnilo Michalovi z moravské metropole, který v jednom z nákupních center poznal paní Věru.

Deviantní prevence

Deviantní pedofilní pachatel zneužívá děti většinou bez větší agresivity. Sexuální jednání s objektem mívá zpravidla povahu nekoitální. Jde o široké spektrum. Od expozice genitálu pachatele a prohlížení genitálu dětí přes nekoitální pohlavní styky, vynucování orálně-genitálních aktivit až po pokusy o pohlavní spojení nebo anální koitus.

Sprchování může být i sexy!

Teplá voda proudící po těle má příjemně uvolňující a smyslný účinek, který zvyšuje rozkoše předehry a svádí k velmi vzrušujícímu sexu ve sprše. Tam může mazlení trvat několik málo minut, když zápasíte s nedostatkem času kvůli dětem, nebo dlouhý čas, pokud si to s partnerem opravdu chcete vychutnat. A koneckonců, ze sprchy lze vždy snadno přejít k sexu na umyvadle nebo před zrcadlem.nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 43 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid