AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
satine150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 1, ročník 2017
nej magazín

Vyzkoušet se dá cokoli

Jsou klidné milostné polohy a ty, při kterých je zapotřebí obratnost. Většinou se jimi hodně zabýváme, když hledáme osvěžení vztahu nebo jeho průběh dospěl do takové fáze, že je nutné ho posunout o kousíček dál. Takovým krokem jsou právě polohy pro kreativní milence.

Zvyšte partnerovu sexuální výdrž

Nedávný výzkum jedné turecké univerzity srovnával sexuální výdrž svalovců a tlouštíků. A kdo »vyhrál«? Zatímco namakaný borec vyběhne až na vrchol blaha za minutu a pidikousek, jeho vypasenější soupeř se tam sápe dlouhých sedm minut. První rada by tedy mohla znít: Vyžeňte partnery z posiloven a šup s nimi do hospod a fast foodů.

Má »to« ráda chlupaté

Ne, určitě není to žádná nová móda, aby si dívky nechávaly opět zarůst svůj klín hustým houštím. Některé, hlavně ty věčně nadržené mladé muže, to vzrušuje, protože dobu »bobrů« nezažili, a tak si s nimi holky užívají to, co svět již dávno, i když jen zdánlivě, zatratil. Stejně jako mladá Věrka z Prahy – Dejvic…

Dva a jedna – to není jen trojka

Novoroční překvapení si pro svou přítelkyni Kateřinu nachystal její Olda hned po oslavě konce roku. Jak jí už několikrát slíbil, čekalo ji totiž nefalšované erotické přepadení a k tomu Oldovi pomohl jeho kamarád Pepa z Ostravy, kde oba žijí a tuto mladou Hanačku »navštívili« v jejím olomouckém bytě v převleku za maskované lupiče.

Trocha srandy do těžkých časů

Dívka byla na zkoušce z anatomie, ale protože byla trošičku dutá, tak jí hrozila čtyřka. Onen zkoušející měl ovšem pochopení pro studenty a tak jí dal zachraňující otázku: »Z jakého svalstva jsou stydké pysky?« Ona dívčina se zamyslela a nesměle pípla: »Z příčně pruhovaného?« A zkoušející na to: »Tak si s nimi zatleskejte a přijďte příště!«nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid