AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
sweet-paradise_150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 10, ročník 2011
nej magazín

Bittnerová je vášnivá

A je tu NEI Report číslo 10! Najdete v něm spoustu zajímavostí, rad, inzerátů, příběhů a především žhavých fotografií. Nebudou chybět ani celebrity. Prsatá modelka Vlaďka Erbová se na přehlídce ukázala i se svým přítelem Tomášem Řepkou a herečka Miluše Bittnerová zase prozradila tajemství ze svého milostného života. »Jsem vášnivá,« netají se vyvinutá blondýna ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Simona – tenistka, která si tam strčí raketu

Aktivní sportovkyně se svými sice vypracovanými, ale štíhlými a šlachovitými těly nejsou pro muže zrovna přitažlivé. Ale Simona z Chomutova nám chtěla dokázat, že právě naopak - hezká postava a fyzická zdatnost může být pro muže hodně sexy. Simoně je šestatřicet let a denně trénuje tenis na nedalekém soukromém kurtu. Ukázala nám nejen své tenisové umění, tvrdé údery a loby, ale protože věděla, že v NEI Reportu bude v hlavní roli její štíhlé tělo, a ne tenis, odhodila sice stydlivě, ale o to rafinovaněji skrovný oděv, který ovšem vzápětí nahradila tenisovou raketou.

Jak si kdo ustele, tak miluje

Podle spaní poznáte, jací jste v sexu! Tak kupříkladu: Váha. Uvolněná pozice s různými pohledy hýždě na hýždě. Tato poloha prozrazuje intimitu stejně jako nezávislost. Skutečnost, že oba leží k sobě zády, ukazuje, že: Každý si jde svojí cestou. Avšak dotek hýždí signalizuje současně hlubokou sexuální a citlivou spřízněnost. Často tak také spí páry, které jsou déle spolu a chtějí tak naznačit svůj vzrůstající požadavek po svém vlastním prostoru.

Žhavé hrátky s olejem

Olivový olej patří jen do kuchyně?! Omyl. Stále více párů ho s oblibou používá místo lubrikačního gelu. Zkuste to také... A nezůstaňte jen u oleje, i se šlehačkou se v ložnici dají dělat věci. Inspirujte se! Desátý letošní NEI Report vám nabízí spoustu zajímavých postelových rad!

Sex na brigádě

Práce v lese může být na první pohled teď na jaře romantická, ale je to stejná dřina jako všude, kde se dělá rukama. Brigádu v polesí nedaleko Starého Města pod Landštejnem si vybral David jako oddych po maturitě. Ale za pár dní už toho měl dost, a tak si pozval svoji milou, spolužačku Jitku. Oba si to nádherně užili v lese – a my jsme byli při tom!nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid