AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
neon-club-_150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 11, ročník 2013
nej magazín

Úplně nahá vdova, co má ráda sex!

Mladá vdova po smrti svého manžela před dvěma lety neměla na růžích ustláno. Zůstala sama se dvěma dětmi! S plnou parou se pustila do nového života, vdávat se už znovu nechce. Zato sexuje, kdy se dá a má to ráda velmi často, dozvěděli jsme se při návštěvě našeho tvůrčího týmu: »I děti jsem vychovala k otevřenosti.«

Na návštěvě u mořeplavce

Monika se na jedné z velkých sociálních sítí seznámila s Johnem, který brázdí moře po celém světě. Přijala jeho pozvání do Londýna, odkud nám pak oba poslali žhavý fotoseriál. Nesmělé doteky u počítače vystřídala po chvilce klasika!

Na poštěváček se musí citlivě

Mnohé z žen a dívek nikdy nedosáhly při milování s muži orgasmu, jiné naopak prožívají vyvrcholení jako na běžícím pásu a najdou se i takové, které dojdou na vrchol rozkoše jen tehdy, když jim milenec splní někdy vpravdě výstřední sexuální přání a fantazie a příslušně je stimuluje.

Oplodňovací potenciál mužů

Při každém výronu semene muž vyvrhne asi 100 milionů samčích buněk. Vycházíme-li z toho, že muž ejakuluje v průměru dvakrát týdně, tedy asi stokrát ročně — a to v průběhu nejméně padesáti let — pak docházíme přímo k astronomickému číslu 500 miliard. Tolikrát má tedy tento jediný muž možnost oplodnit ženu.

Uvažujete o koupi gumové přítelkyně?

Nafukovací panna je jeden z nejběžnějších artiklů v obchodech s erotickými pomůckami. V porovnání s vibrátory, Venušinými kuličkami, lubrikanty, pouty, či jinými dráždidly jdou gumové milenky na odbyt podstatně méně. A je to velká škoda, o čem vás přesvědčíme v aktuálním čísle NEI magazínu!nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid