AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání
Sexicek shop

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
sweet-paradise_150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 11, ročník 2014
nej magazín

Hrátky s umělým ovocem a zeleninou

Míšenka, z půlky Češka po mamince, z půlky Namibijka po tatínkovi, to je Gisela, která se rozhodla ukázat nám, jak je dobře se odměnit po úspěšně složené zkoušce na konci semestru během vysokoškolských studií! Od přírody Gisela miluje teplo, a tak si u sebe doma přitápí nejen v zimě, ale i na jaře. Asi si umíte představit, jak potom doma chodí…

Fantazie v bílých pláštích

O tom, že ani v nemocnici nemusí být o sex nouze, nás přesvědčili manželé Josef a Petra z Mělnicka. Pan Josef byl na nadstandardním pokoji jedné z nemocnic a protože touha nezná hranic, manželka Petra jej přišla navštívit s lékařským kostýmem v tašce. Hned, jak se v koupelně převlékla, mohlo rodeo začít!

Můj nejsilnější erotický zážitek

Nastoupil jsem do svého prvního zaměstnání v jedné obchodní firmě a zvolna pronikal do tajů manažerského řemesla. Všude, kam jsem se hnul, mě provázela charakteristika způsobu mé existence: kádrová rezerva. Moje šéfová byla rázná a zřejmě velice schopná žena dosti zralého věku. Přesto ale měla své charisma, svůj zvláštní osobitý půvab.

Masturbace pod lupou

Už samotné slovo onanie nebo masturbace vzbuzuje u většiny lidí nejroztodivnější reakce. Přesto je zkušeností, kterou okusila většina z nás, i když o ní zřídka hovoříme. A když už o ní někteří odborníci mluví nebo píší, nemohou se občas shodnout, jestli působí negativně, nebo jestli jde o báječnou relaxační metodu.

Začíná to hrou na doktora

Někteří lidé si nejsou zcela jisti, co to vlastně onanie nebo masturbace je. Odborně se masturbace nazývá autoerotikou. Auto znamená sám, sebe a erotika znamená sexuální stimulaci. Jednoduše řečeno, jde o praktiku, při níž sami ukájíme svůj sexuální pud. Masturbace je obvykle prvním sexuálním chováním jak u mužů, tak u žen. Často uvidíte i malé děti, jak si hrají se svými genitáliemi a zkoumají své tělo, a to i přes veškeré snahy rodičů odradit je od tohoto chování. Většina z nás si jistě vzpomene na hru na doktora a jiné hrátky, se kterými se v dětství setkala.nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 43 firem, 1134 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid