AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
hostes_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 12, ročník 2012
nej magazín

Červenec přeje sexu i klíšťatům

Žhavé letní louky v létě lákají milence k sexuálním hrátkám, které jsou úplně jiné než milování v posteli. Potvrdili by nám to určitě i Mirek s Kamilou z Rokytnice nad Jizerou. Ti přijeli z práce ve Vrchlabí a protože se jim pozdě v podvečer již nechtělo k vodě, Mirek vzal deku do jedné, Kamču do druhé ruky a vydali se nahoru k lesu pod Lysou horou. V horku ale daleko nedošli a obě na sex a milování nadržená těla byla záhy nahá.

Kdo si hraje, nezlobí

Předehra není důležitá jen pro ženy, jak je nám v současnosti stále podsouváno. Je to hra obou partnerů a pro oba je stejně vzrušující, dokáží-li si ji vychutnat. Nedávná sexuální revoluce nebyla předehře příliš nakloněna. Sex byl pojímán téměř jako sport a mnoho lidí úplně zapomínalo na mazlení, líbání a něžné laskání. Velcí milovníci však milostnou předehru neopomněli nikdy!

Dýchání ve dvou

Milostný cit je motivován potřebou jednoty, o niž se snažíme spojením s jiným člověkem. Přejeme si, aby zmizely rozdíly a konflikty, aby se konečně vytratil drtivý pocit samoty a odloučenosti. Nevědomky se pokoušíme napravit narcistické trauma spojené se skutečností, že každý z nás je pouze mužem nebo pouze ženou. Snažíme se vyrovnat s neúplností naší podstaty tím, že se přimkneme k někomu druhému.

Náprava narcisistického traumatu

Zdá se však, že nás k životu ve dvou vede kromě pokusu o nápravu narcistického traumatu ještě další podnět. Jako kdyby nám hluboké spojení s druhým člověkem otvíralo most, po němž dojdeme k rozluštění základního paradoxu naší identity, oscilující mezi individualitou a univerzalitou. Pokud se mi podaří úplně se v tom druhém nerozplynout, ale zůstat v jeho přítomnosti sám sebou, pokud neztratím cit pro to, kdo jsem, a přesto dokážu poznat sám sebe v tom druhém, je paradox rozřešen. Už vím, jak být současně jedním i druhým, místo abych byl pouze jedním nebo pouze druhým.

Divá Bára

Naše cesta za ženskou krásou tentokrát vedla za slečnou Bárou. Přátelé a známí ji přezdívají Divá Bára a slečna také skutečně na Šumavě na Prachaticku žije. Ochotně se s námi podělila nejen o to, jak pro svůj vřelý vztah k mužům a sexu přišla, ale s radostí ukázala vše!nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid