AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání
Sexicek shop

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
catering_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 12, ročník 2017
nej magazín

Bezpečně a bez citu

Vyrazili jste na lov a noc v baru se vyvíjí slibně směrem k vaší posteli. I ten nejkratší románek, v němž jde jen o sex, má však pravidla, která musíte respektovat, pokud nechcete řešit nepříjemné následky. Tady jsou. Sex, k němuž dojde po několika hodinách od seznámení, patří do základní výbavy erotických zkušeností prakticky každého muže.

Dlouhá s dlouhou může hodně dlouho

Ukázat všem, že se může směle měřit s dívkami, které na stránkách NEJ Magazínu předvádí své intimní partie, zatoužila slečna Renata, studentka z Prahy. Zatímco při studiu využívá spíše svou hlavu, v sexu, který slečna (23) miluje, je úplnou jedničkou. Jen co si ji její milenci začnou svlékat a Renata před nimi roztáhne své dlouhé nohy, většina mladíků doslova zkoprní.

Já to chci, já to potřebuji

Tak takhle asi probíhalo první setkání Daniely s Jaromírem v jeho přerovském bytě. Daniela se nedávno rozvedla, a protože sex má i po čtyřicítce moc ráda, bez chlapa dlouho nezůstala. Jaromír žil také sám a i když jako železničář měl na Moravě pár milenek, nakonec jej uhranula tahle, o pár let mladší brunetka.

Sex bystří mozek

Máte pocit, že vám to s přibývajícími lety příliš nepálí, zpomalují se reakce a zapomínáte, i co jste měla včera k večeři? Pak přidejte do života víc sexu. Hormony, které se při něm do těla vylučují, podporují vznik nových mozkových buněk a díky proudění krve milování celkově stimuluje činnost mozku.nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 43 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid