AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání
Sexicek shop

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
hostes_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 12, ročník 2017
nej magazín

Bezpečně a bez citu

Vyrazili jste na lov a noc v baru se vyvíjí slibně směrem k vaší posteli. I ten nejkratší románek, v němž jde jen o sex, má však pravidla, která musíte respektovat, pokud nechcete řešit nepříjemné následky. Tady jsou. Sex, k němuž dojde po několika hodinách od seznámení, patří do základní výbavy erotických zkušeností prakticky každého muže.

Dlouhá s dlouhou může hodně dlouho

Ukázat všem, že se může směle měřit s dívkami, které na stránkách NEJ Magazínu předvádí své intimní partie, zatoužila slečna Renata, studentka z Prahy. Zatímco při studiu využívá spíše svou hlavu, v sexu, který slečna (23) miluje, je úplnou jedničkou. Jen co si ji její milenci začnou svlékat a Renata před nimi roztáhne své dlouhé nohy, většina mladíků doslova zkoprní.

Já to chci, já to potřebuji

Tak takhle asi probíhalo první setkání Daniely s Jaromírem v jeho přerovském bytě. Daniela se nedávno rozvedla, a protože sex má i po čtyřicítce moc ráda, bez chlapa dlouho nezůstala. Jaromír žil také sám a i když jako železničář měl na Moravě pár milenek, nakonec jej uhranula tahle, o pár let mladší brunetka.

Sex bystří mozek

Máte pocit, že vám to s přibývajícími lety příliš nepálí, zpomalují se reakce a zapomínáte, i co jste měla včera k večeři? Pak přidejte do života víc sexu. Hormony, které se při něm do těla vylučují, podporují vznik nových mozkových buněk a díky proudění krve milování celkově stimuluje činnost mozku.nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 43 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid