AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
satine150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 13, ročník 2011
nej magazín

Celebrity v NEI Reportu

A je tu NEI Report číslo 13! Najdete v něm spoustu zajímavostí, rad, inzerátů, příběhů a především žhavých fotografií. Nebudou chybět ani celebrity. Zpěvačka Heidi Janků ukázala své vnady u nově postaveného bazénu na zahradě svého domku v Uhříněvsi. V plavkách jí to moc sluší, což jistě ocení každý, i ten sebenáročnější, čtenář.

Vyholený klín paní Kateřiny

»Láska prochází žaludkem,« říká se odedávna, a proto jsme ani nebyli překvapeni pozváním paní Kateřiny. Ta nás uvítala ve své moderní kuchyni a na uvítanou si hned sundala zástěru, ve které pro nás připravila na uvítanou letní koláčky. Ale protože mladá kráska nechtěla NEI Reportu ukázat jenom své kulinářské umûní, byla vzápětí nahá, a než se koláče dopekly, předvedla v kuchyni své krásné tělo i vždy pečlivě vyholený klín…

Stopování aneb Sex ve třech

Příběhů znásilněných stopařek je každoročně tolik, že nikdo přesný počet nezjistí. Letní stopování ale někdy může být naopak velmi příjemným sexuálním zážitkem. Přesvědčili jsme se o tom na hlavní silnici vedoucí z Hradce Králové na jihovýchod. Mladá Lenka s přítelem Mirkem jeli do Žďárských vrchů a vzali po cestě sympatického mladíka. Jak to dopadlo? Inu, pořádným sexíkem ve třech!

Pozor na opalování bez ochrany!

Na nejhorší typ kožní rakoviny, melanom, umírá v České republice v poslední době přibližně 300 lidí ročně. »Melanom je značně nebezpečný typ nádoru, přechází prudce do metastázy a účinnost léčby je potom již nízká,« řekl novinářům Vladimír Resl, předseda České dermatovenerologické společnosti. Nádor vzniká hlavně tehdy, když se lidé často a dlouho opalují na slunci bez ochrany.

Sexy polohy na houpacím křesle

Stará věc, nové zážitky aneb jak to dopadne, když se jako pomůcka k milování použije houpací křeslo? Výborně! Můžete se sklouznout, prožít divokou jízdu nebo ho totálně ovládnout! V novém NEI Reportu si určitě najdete tu správnou milostnou polohu jako dělanou pro vás…!nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid