AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
livechat150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 13, ročník 2014
nej magazín

Nucení je nesmysl

Sexuolog a psycholog Petr Weiss hledá odpovědi na otázky, zda jsou sexuální experimenty vhodné pro oživení stereotypního partnerského sexu, nebo jestli není lepší se raději obejít bez nich. Ve většině sexuologických poraden, v různých časopisech či novinách, je v případě dotazů na zpestření sexuálního života odpovídáno tak, že by klienti či čtenář měli pravidelně vymýšlet nové polohy, nová místa pro milování a podobně.

Lesy lákají k hrátkám

Slečna Lída si našla známého herce, ale současně plachého myslivce. Na jednu ze schůzek ji pozval na posed. Dlouho však na zvěř čekat nevydrželi. Lákadlo sexu je přemohlo po prvních minutách. Horký letní den o minulém víkendu byl přímo jako stvořený pro erotiku. Těm, co mají vysoký krevní tlak, se trochu motala hlava, ale mladí si užívali do sytosti. Zkuste to také na posedu!

Bakalářské zkoušky má za sebou

Slečna Ljuba z Novopacka má ráda angličtinu. Přednášela ji v jazykových kurzech, učila na základní škole. Díky novému Zákonu o pedagogických pracovnících však dostala výpověď. Musela si dodělat vzdělání. Letos dostudovala na bakalářském oboru a přihlásila se na magisterský. Doma nám ukázala ale, že se umí i dokonale odvázat. Díky vysokým teplotám se svlékání stalo roztomilou záležitostí.

Soudní moc a sex

I když na čím dál větší části planety vládne demokracie, pomalu se stává pravidlem, že i ve volnomyšlenkářských státech dochází k pošlapání základních lidských práv. Nedávno se o tom mohl přesvědčit jistý Kanaďan, kterému soud zakázal na tři roky soulož! Kam až absurdity soudní moci dospějí? Bude se snad časem problémovým mužům zakazovat i samohana?nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1138 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid