AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
catering_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 14, ročník 2011
nej magazín

Místo kapra chytil zajíčka!

Chodíte na ryby? Jeden vášnivý rybář si chtěl zpestřit prázdniny a vyrazil si s přítelkyní k zatopenému lomu nedaleko Lipnice. Jenže ryby nebraly a přítelkyně už přestal mít chuť na ryby. Chtěla sex. A bylo vidět, že mladá slečna nepatří mezi nováčky. Vyražte si někdy s přítelkyní do přírody nebo na ryby. Uvidíte, že tam dá zažít skvělá zábava.

Mladá exotická kráska

Jeden ze čtenářů NEI Reportu navštívil Keňu a místo safari jej lákalo moře, pláže a noční život. Kolem hotelu, kde bydlel, nebyl prý problém sehnat holku a odvést si ji na pokoj. Tak si jednu vybral a mohl se kochat s krásnou slečnou, která uměla prý roztomile žvatlat anglicky. Ukázala našemu čtenářovi vše, co si přál. A vy se na to můžete v novém NEI Reportu kouknout také.

Procvičte svůj klín

Intenzivní vlastní orgasmus a oddálení partnerova vyvrchloneí, které přichází dříve, než by mělo. To je jen malý výčet umu žen, které se naučily ovládat svůj klín a vycvičily tak své vafinální svaly k dokonalosti. Cvičení se neomezuje na věk ani extrémní ohebnost. Vyžaduje pouze správné soustředění. V NEI Reportu je podobrný návod.

Předehra vyladí energii

Jak dlouho trvá vaše předehra a myslíte si, že ji děláte dobře? Sexuální předehra je dnes možná důležitější než kdykoli dřív. Jak se totiž mění ženské a mužské role, tak předehra může vyrovnat energie a síly v páru. Sexkoučka Julie Poupětová tvrdí, že pro ženy je předhra klíčovým prvkem pro zvýšení oxytocinu - hlavního ženského hormonu, který nám umožňuje při intimním styku s partnerem cítit to, po čem tak toužíme. Naučte se správnou předehru!

Celebrity v NEI Reportu

A je tu NEI Report číslo 14! Najdete v něm spoustu zajímavostí, rad, inzerátů, příběhů a především žhavých fotografií. Nebudou chybět ani celebrity. Fotograf Robert Vano má svoji múzu - je to prý Marta Richterová. Hanka Křížková mj. v časopise prozrazuje, proč je tak energická.nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid