AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
hostes_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 14, ročník 2012
nej magazín

Celebrity v NEI Reportu

Z titulní stránky čtrnáctého čísla NEI Magazínu se na vás tentokrát směje půvabná tvář zpěvačky Moniky Absolonové, která řádila na hradě Houska, a neméně sympatický je úsměv Míši Noskové, která rozšiřuje své teritorium.

Milování v rákosí

Třebaže je okolí Pardubic proslulé krásnými pískovnami, kam se na písečné pláže chodí koupat spousta lidí, Radka s Pavlem jezdí nejraději k rybníkům nedaleko Bohdanče. A proč si místo písečné pláže zvolili raději odlehlé místo uprostřed rákosí? Jednoduše proto, aby se tady spolu mohli oddávat sexu…

Eliška s krásnou kundičkou

Léto vrcholí, a tak jsme přijali pozvání slečny Elišky ze Svitav. Přítel odjel s kamarády do Londýna na OH, rodiče byli na dovolené v Řecku. Na slečnu Elišku zbyla starost o chalupu, kam nás také hned odvezla. Uprostřed lesů, kousek od poličky, nám slečna (22) ukázala své hezké tělo. »Jsem teď sama a tak si dělám dobře,« řekla.

Sexuální typy

Sexuální jednička se pokouší partnera kontrolovat. Pozoruje jej na každém kroku a v nitru ji sžírá žárlivost a strach ze ztráty, není však schopná tento nedokonalý pocit připustit a vyjádřit. Žárlivost pramení ze strachu, že by někdo jiný mohl být dokonalejší a tedy atraktivnější. Patříte mezi tento typ i vy? Pokud ne, zkuste se najít mezi dalšími kategoriemi.

Rodiče ovlivňují naši sexualitu

Na utváření naší sexuality se od samého začátku podílí každý z rodičů v závislosti na svém pohlaví jiným způsobem. Obecně řečeno, rodič téhož pohlaví hraje při vytváření naší sexuální identity základní roli. Rodič opačného pohlaví potom poslouží k sexuální diferenciaci. Jeho očima se na sebe začneme dívat jako na muže nebo na ženu.nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid