AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
sweet-paradise_150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 16, ročník 2012
nej magazín

Celebrity v NEI Reportu

Na titulní stránce šestnáctého čísla NEI Magazínu tentokrát najdete herečku Kateřinu Hrachovcovou, která hraje v seriálu České televize Ententýky. A nechybí ani David Novotný, pořadatel soutěže Muž roku. Líbí se mu sestřičky?

Třicátnice jsou spokojenější než dvacátnice

Ženy po třicítce jsou podle nejnovějšího průzkumu šťastnější, než byly, když jim bylo dvacet a něco. Třicátnice už totiž přesně vědí, koho si přejí mít v ložnici a jsou finančně zajištěnější. A hlavně si umí užívat slastných pocitů sexu! S věkem se sex jen vylepšuje!

Helena a její kundička – pastva pro oči

V každém NEI Magazínu pravidelně najdete vždy hezkou českou nebo moravskou dívku, která nám ráda a beze studu ukazuje vše, čím se její tělo může pochlubit. Ovšem tentokrát pro vás máme opravdovou pastvu pro oči. Tou je sličná Helena z Olomouce. Mladá paní nás odvezla na svou chatu nedaleko Hluboček a ukázala opravdu vše!

Sex u moře chutná nejlépe

Ne vždy prázdniny u moře dopadnou tak, jak si je naplánujeme. O tom se přesvědčila slečna Jana, která v Kalábrii pracovala jako delegátka a tlumočnice. Práce měla dost, a tak vzácné volno využívala k procházkám po přímořských městech, ale o náhodném sexu nechtěla ani slyšet. Nakonec vše dopadlo úplně jinak…

Za orgasmus krásnější…

Dnešní doba klade na muže velmi vysoké nároky, a to snad ve všech sférách lidské činnosti, sex nevyjímaje. Dávno pryč jsou časy, kdy se muž zajímal hlavně o své uspokojení, zatímco partnerka mnohdy zůstávala neukojená. Dnes je tomu zcela naopak.nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid