AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání
Sexicek shop

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
livechat150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 16, ročník 2017
nej magazín

S vagínou může pomoci sexy trenér

Svaly pánevního dna se dají označit za podstatu ženství. Jsou-li pravidelně posilovány, přispívají především ke kvalitnímu orgasmu, naopak při oslabení působí spoustu neduhů. »Pokud jsou svaly pánevního dna oslabeny z různých důvodů, porodem velmi často, může docházet například k úniku moči,« vysvětluje gynekolog a porodník Tomáš Minář.

Come Compact – v jednoduchosti je síla

Opravdovým hrdinou všech pánů i dam se podle všeho stává Come vyvinutý sexuologem Stiflerem, který uvádí, že jeho věcičku stačí denně používat jen 6 minut, což zvládne i zaměstnaná manažerka. K tomuto konkrétnímu číslu dotyčný dospěl testováním dvou skupin žen po 34 dobrovolnicích. Použití Come je jednoduché díky anatomicky univerzálnímu tvaru i velikosti.

Oholená není jen tak vyholená

Hodně dlouho si slečna Blanka z pražského Jižního města nevyholovala svůj klín a nepoužívala k tomu ani své četné milence. Ale před dovolenou jí její kluci popíchli, že s takovou chlupaticí k moři do Chorvatska nepojedou. A to zabralo!

Kdo umí, ten umí

Jen velmi malé množství žen se dokáže vrcholně vzrušit během několika vteřin tak, jak je to běžné u většiny zdravých mužů mladšího a středního věku. Mnoho žen navíc klade větší důraz na optimální prostředí a atmosféru.

Valašské léto

Ne všechny dvojice milenců mají pro svůj chtíč a milování ideální podmínky v podobě vždy volného bytu nebo luxusního hotelu. Každý to řeší po svém, stejně jako Evžen se Šárkou ze Zlína, kteří se ve chvíli, kdy je přepadne touha po sexu (což je ovšem skoro pořád), vydají kousek od města do vrchů kolen Brumova a Bludova.nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
club-161_468x60