AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
hostes_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 17, ročník 2013
nej magazín

Nejlepší je to v kuchyni!

Kdo by to neznal z domova - když to na člověka přijde, nemusí probíhat sexuální hrátky v ložnici, ale kdekoliv. V koupelně, v kuchyni... Mladá návrhářka kuchyní Diana spojila příjemné s užitečným: »Nejraději to mám v kuchyni, tak je navrhuji,« svěřila se nám.

Badminton a sex

Málokdo ví, že badminton má tradici již od 7. století, kdy byl hráván v Číně. Pravidla jsou jasná, míček se přehazuje přes síť a dnes jde dokonce i o jeden z olympijských sportů! Přestože jde o to, kdo z hráčů vyhraje, Marek s Lenkou nám v jednom parném dni společně ukázali, jak ve sportu může vypadat plně vyvážená patová situace.

Sexuální žádostivost – redakce se ptá, vy odpovídáte

Poznáte nového partnera: krásnou dívku či ženu v rozpuku krásy, ramenatého muže či zkušeného chlapíka. Zrodí se láska, okouzlení z nového kontaktu, vášeň. Jenom čas, jestli se vášeň přeměnila v trvalý vztah, nebo okouzlení vyšumělo a zbyla po něm cizota.

Jak často se milujete?

U určitého procenta partnerů – kteří si jinak rozumějí, žijí spolu nebo dokonce založili rodinu — skutečně dojde z jedné strany ke ztrátě motivace a tím pádem ke snížení sexuální žádostivosti z důvodu jakéhosi vyčerpání studnice nápadů. Prostě ve velmi krátkém čase vyzkoušeli kdeco a už není co objevovat, čím překvapit, ohromit.

Vůně zvýší libido

Jsou dva názory, které se těžko kdy shodnou. První mluví o přirozenosti a odsuzuje kupříkladu parfémy, vyholené přirození, tvrdí, že to ničí sexualitu (sexuální přitažlivost). Druhý miluje svůdné vůně, vyholené přirození, podpaží, protože to je sexy a přitažlivé…nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid