AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání
Sexicek shop

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
sweet-paradise_150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 17, ročník 2014
nej magazín

Bez chlupů, nebo s ochlupením. Každý dle svého gusta!

Zatímco u nás rok od roku roste počet žen, které si vyholují ochlupení v podpaží nebo na nohou, v Rakousku a Německu je trend spíše opačný. Proti roku 2010 se loni v obou těchto zemích ochlupení holilo o čtyři procenta žen méně. Zjistil to průzkumem institut veřejného mínění NFO. Průzkum si zadala společnost Gilette ve 13 evropských státech.

Jak nás láká nahota, tak i spodní prádlo

Mužům se líbí ženy, které odhalují svou skrytou krásu, svou romantiku i temperament. Ženy, u nichž vévodí ve spodním oblečení luxus, svůdnost a erotika. Prádlo luxusních značek je příjemné, pohodlné, dobře se nosí a dodává pocit sebejistoty.

Experimenty: korzety a polokortety…

Novým trendem současné doby jsou nevyztužené podprsenky z pružných materiálů či z vyšívaného tylu. Chtěli bychom naše ženy naučit ještě více experimentovat. S větší odvahou nosit například nádherné korzety a polokorzety.

Slečna Helma úplně nahá

Slečna Thelma se rozhodla pořídit si hnízdečko lásky hned, jak získala do ruky vysokoškolský diplom s magisterským titulem. A protože si zamilovala muěto, ve kterém studovala, je jejím novým bydlištěm Bratislava! »Zvládnout základ rodiny hned po škole mi přijde jako výborná věc,« říká.

Když neberou ryby, zabere sex

Kdo si myslel, že když jde na ryby v Praze rozená Vietnamka Si se svým nápadníkem Petrem od Orlické přehrady, že musí přinést úlovek, byl vedle jak ta jedle! Oba si přinesli jen zážitky, ryby totiž nebraly... A tak se spustil se gejzír smyslnosti…nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 43 firem, 1134 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid