AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
neon-club-_150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 17, ročník 2017
nej magazín

Nebojme se navštívit sexuologa!

Zatímco se kvůli mnoha dalším příznakům pokročilejšího věku — namátkou šedivění vlasů, obtížemi s hybností, ubývání fyzické kondice apod., nikdo moc netrápí a jsou vnímány jako vedlejší produkt přirozeného procesu stárnutí, fakt, že muž není schopen uspokojit ženu podle její — či své — představy, znamenal pro mnohé z nich taková traumata, že končili v lepším případě na psychiatrii, v horším pod Nuselským mostem.

Většina žen nemá přirozenou schopnost vyvrcholení

Většina žen nemá vrozenou schopnost dosahovat vyvrcholení a postupně se tuto dovednost učí až teprve při masturbaci nebo při milování s partnerem. Kromě toho ženy mají se svým pohlavím i velmi nepříjemné zkušenosti, jako je menstruace, někdy sexuální obtěžování a zneužívání, diskriminace a podobně. Proto jejich vztah k sexu bývá složitější a ne tak kladný jako u mužů.

Léto s moravskou nymfou

Tahle kráska se jmenuje Roxana, žije na Moravě a během letošního léta si užívala dosytosti sexu - i tady na terase chaty a zahrádce. Až tak, že své ztepilé tělo i ve svých pětatřiceti letech týrala s milenci denně. A co na této hezky vyvinuté ženštině chlapi nejvíc obdivují?

Sousedka v koupelně chtíč neudržela

Je hezké, když se spolu potkají muž se ženou, kteří si léto zpestří hezkým a příjemným sexuálním zážitkem. Ovšem nic se nemá přehánět, a tak se Miloš tak trochu zlobil na svou sousedku v podnájmu, která jej sledovala v koupelně při sprchování, ale pohled na jeho postavu ji vzrušil tak, že rozvedená žena podlehla touze po sexu a mladíka svedla…

Trocha srandy do těžkých časů

Začínající učitelka chce na své třídě vyzkoušet poznatky z psychologie: „Každý, kdo si myslí, že je hloupý, ať se postaví.“ Po chvilce se v tiché třídě postavil Pepíček. Kantorka povídá: „Pepíčku, tak ty si myslíš, že jsi hloupý?“ „Ne, prosím, ale přišlo mi nefér nechat vás stát jedinou.“nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1138 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid