AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání
Sexicek shop

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
hostes_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 17, ročník 2017
nej magazín

Nebojme se navštívit sexuologa!

Zatímco se kvůli mnoha dalším příznakům pokročilejšího věku — namátkou šedivění vlasů, obtížemi s hybností, ubývání fyzické kondice apod., nikdo moc netrápí a jsou vnímány jako vedlejší produkt přirozeného procesu stárnutí, fakt, že muž není schopen uspokojit ženu podle její — či své — představy, znamenal pro mnohé z nich taková traumata, že končili v lepším případě na psychiatrii, v horším pod Nuselským mostem.

Většina žen nemá přirozenou schopnost vyvrcholení

Většina žen nemá vrozenou schopnost dosahovat vyvrcholení a postupně se tuto dovednost učí až teprve při masturbaci nebo při milování s partnerem. Kromě toho ženy mají se svým pohlavím i velmi nepříjemné zkušenosti, jako je menstruace, někdy sexuální obtěžování a zneužívání, diskriminace a podobně. Proto jejich vztah k sexu bývá složitější a ne tak kladný jako u mužů.

Léto s moravskou nymfou

Tahle kráska se jmenuje Roxana, žije na Moravě a během letošního léta si užívala dosytosti sexu - i tady na terase chaty a zahrádce. Až tak, že své ztepilé tělo i ve svých pětatřiceti letech týrala s milenci denně. A co na této hezky vyvinuté ženštině chlapi nejvíc obdivují?

Sousedka v koupelně chtíč neudržela

Je hezké, když se spolu potkají muž se ženou, kteří si léto zpestří hezkým a příjemným sexuálním zážitkem. Ovšem nic se nemá přehánět, a tak se Miloš tak trochu zlobil na svou sousedku v podnájmu, která jej sledovala v koupelně při sprchování, ale pohled na jeho postavu ji vzrušil tak, že rozvedená žena podlehla touze po sexu a mladíka svedla…

Trocha srandy do těžkých časů

Začínající učitelka chce na své třídě vyzkoušet poznatky z psychologie: „Každý, kdo si myslí, že je hloupý, ať se postaví.“ Po chvilce se v tiché třídě postavil Pepíček. Kantorka povídá: „Pepíčku, tak ty si myslíš, že jsi hloupý?“ „Ne, prosím, ale přišlo mi nefér nechat vás stát jedinou.“nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 43 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid