AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
livechat150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 18, ročník 2017
nej magazín

Léto bylo skvělou sexy školou

Letošní léto si naplno užívala slečna Irma z Ostravska. Nejenže s přítelem navštívila dvakrát jadranské pobřeží, ale nezahálela ani ve své postýlce v Ostravě. Irma si tady doma naplno užila hudební festival Colours of Ostrava a samozřejmě při tom vyškolila hodně mladých hřebečků v pěkném, rajcovním sexu.

Horká těla, žhavý sex

S naší dvojicí, slečnou Anetou a jejím přítelem Markem, jsme se seznámili náhodně na letních divadelních hrách v Praze, ale jejich další noční hrátky slibovaly větší náboj než letní scéna. A opravdu nás nezklamali. Oba svá těla a jejich sexuální reakce znají dokonale, a tak se do toho pustili pěkně zostra.

Trocha srandy do těžkých časů

Paní učitelka se hrozně rozčílila a řekla: »Jestli toho hned nenecháte, máte po ptákách.« Pepíček se přihlásil a zeptal se: »A co holky?«

Jak docílit duševního orgasmu?

Ženský orgasmus je poměrně velkou hádankou. Jak vzniká a proč se vlastně vůbec děje? Odpovědi zajímají vědce ze všech koutů světa už pár let. Nehledě na vědecké výzkumy je ale asi každá šťastná, když si slastné pocity přivodí. Podle posledních výzkumů vyšlo najevo, že se ženy dokáží uspokojit nejen fyzickým kontaktem, ale i duševně, jen pomocí mysli. Jak na to? Důležité je být v klidu a nejlépe o samotě.

Milostnou předehru vyladí energie

Jak patří sex k lásce, tak k sexu prostě náleží milostné předehry. Sexuální předehra je dnes možná důležitější než kdykoli dřív. »Jak se totiž mění ženské a mužské role, tak právě předehra může vyrovnat energie a síly v páru,« říká arteterapeut Pavel Krejčí.nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid