AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání
Sexicek shop

Reklama
masage_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
livechat150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 19, ročník 2014
nej magazín

Celebrity v NEI Magazínu

Přepadají vás podzimní deprese? Cítíte lítost z toho, že léto je definitivně za námi? Pak máme pro vás tip, jak splín zahnat. Devatenácté číslo NEI Magazínu přináší spoustu zajímavého čtení. Mj. v hlavní roli s takovými známými osobnostmi, jako je Jiří Krytinář a Taťána Kuchařová.

Čtyřka? Nejsložitější je najít vhodný pár!

V minulém čísle jsme vám doporučili milování ve třech. Tentokrát máme jiný návrh: Napadlo vás vyzkoušet si sex ve čtyřech? Pokud máte v sexu jasno, pak je to už jen otázka správného výběru a hlavně hledání. Budeme se právu bavit o sexu ve čtyřech a to pár + pár. K rozhodnutí pro sex ve čtyřech vede několik věcí. Ale to už více v tištěném vydání…

Mám to ráda ze všech stran!

Máte problémy ve vztazích? I to se dá řešit! Máte problémy sami se sebou? Nebojte se svěřit a požádat o pomoc. Ingrid z Vysočiny (22), kterou jsme navštívili, se rozhodla ukázat nám svůj nový byteček. Jejím královstvím je ložnice, kde přijímá své pánské i dámské návštěvy. O tom, že to umí dobře s kdekým, svědčí její otevřené srdce.

Až k nitru slasti

Paní Dominika je na zajíčky a Radek na zkušená děvčata. Jejich společný zájem z nich dělá pár snů, a tak když se nám dvojice ozvala do redakce, neváhali jsme ani minutu a hned dohodli fototermín u šťastného páru doma. Cil naší cesty, Ostrava, předčil naše očekávání!

Erotický akt vyžaduje koncentraci

Bylo mi tehdy sedmadvacet let a byl jsem čerstvě rozvedený. Mou pozornost přilákala krasavice, která o mě na první pohled příliš velký zájem neprojevovala. Čím méně o mne stála, tím větší pozornost jsem věnoval jejímu štíhlému tělu, dlouhým nohám a blonďaté hlavě. Slečna ale odolávala. Dočasně…nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 43 firem, 1134 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid