AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
sweet-paradise_150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 2, ročník 2017
nej magazín

Objevený poeta – Miloš Mareš

Básník Miloš Mareš vstupuje na oficiální literární dráhu vskutku razantně – trojitým knižním debutem. V listopadu nakladatelství Noxi vydává jeho knížku básní Než bude ze mě země, knížku aforismů Co slovo to berla a knížku epigramů A tak si to seru v protisměru. Tři svébytná originální literární díla, která spojuje nejen jméno autora, ale také nápaditá grafická úprava a fotografie Lubomíra Šedivého a členění do pěti kapitol s totožným názvem: O lásce, O nás, O životě a smrti, Jenom tak a Píčoviny.

Sauna a sex

Ačkoli se v sauně setkávají nazí lidé obou pohlaví, k sexuálním kontaktům zde nedochází. Zejména proto, že sauna je považována za posvátné místo, takže je podobné chování považováno za zavrženíhodné, ale také proto, že díky vysokým teplotám je každá sexuální aktivita marná.

Změňte dobu milování

Jestliže se rádi milujete a sex je pro vás potěšením, může být pro vás velmi vzrušující vidět se při sexu ze stran a úhlů, odkud byste se jinak neviděli. Některé páry využívají zrcadel ve vestavěných skříních, jiné se rozhodnou nainstalovat další zrcadla, ač již trvale nebo přechodně…

Dorotka – pěkná »dorota«…

Tak trochu náhodou jsme se při návštěvě sauny doslechli o dívce Dorotce, slečně z Plzně, která žije v Praze a prý ji má takovou, co se jen tak nevidí. Tak jsme se podívat za slečnou vypravili a byl to zážitek, pro milovníky a znalce ženského těla vskutku nevídaný a neskutečný.

Hrátky s piercingem v klitorisu

Samozřejmě, že zde dnes nebudeme rozebírat, kolik rozvedených, ale pěkných, zralých a po sexu stále lačných žen si za milence vybírá mladé muže, někdy i ve věku svých synů. Ale život je takový, tělo zralé ženy si žádá svou dávku sexu a kluci! Ti si rádi s paní v letech jejich maminky užívají hrátky, které jim jejich mladé holky, třeba spolužačky z gymplu, ne vždy umí poskytnout.nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1138 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid