AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
sweet-paradise_150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 20, ročník 2017
nej magazín

Orálně jen s čistou ústní dutinou

Pokud se v biblických příbězích dva lidé pomilovali, v knize knih stálo, že se „poznali“. Nejde zde jen o pouhý eufemismus (jinotaj), ale o přesný popis toho nejlepšího sexu. Je docela dobře možné s někým souložit po celé roky a doopravdy „nepoznat“, jaká ona osoba skutečně je, anebo se sám cítit tím druhým „nepoznaný“.

Jak se líbat s novým

Jestliže se líbáme s novým milencem či milenkou, nejprve svými rty a jazykem najdeme, kde má náš milý či milá zuby, aby se naše chrupy nesrazily a naše polibky nechřestily. Líbání by mělo být náruživě vzrušující: nesmíme zůstávat ve vyježděných kolejích a donekonečna opakovat týž pohyb.

Strap-on: žena se stává mužem

Říká se tomu strap-on a jde o výměnu sexuálních rolí mezi mužem a ženou. Proboha, jak, ptáte se? Jednoduše! S pomocí připínacího vibrátoru (to je právě ten strap-on) žena uspokojí svého partnera do konečníku. Je to úchylka, projev utajované homosexuality, nebo příjemné zpestření sexuálního života?

Slovenská zrzavá podpásovka

Elegantní a luxusní pásek bylo to první, co nás na slečně Marice, která nás pozvala do své pracovny v bytečku v Ostravě, kde vyrábí drahé šperky, zaujalo. Zrzavá mladice ale neukázala jen šperky kovové, ale bez ostychu ukázala vše, čím se svým tělem mužům líbí.

Plzeňská rychlovka

Dnešní naši dva hrdinové sexuálního dobrodružství, Karel s Valérií, se schází v bytě slečny nedaleko náměstí, odkud to mají do zaměstnání jen kousek. Ale chvíle po práci už patří jenom jim a Valérie je tak sexuálně náruživá, že stále myslí na to, až se Karel svlékne a vnikne do ní…nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid