AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
sweet-paradise_150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 21, ročník 2012
nej magazín

Celebrity v NEI Reportu

Na titulní stránce dvacátého čísla NEI Magazínu tentokrát najdete Marka Ztraceného, který prozrazuje, jak vypadá v opilosti. Nechybí ani Vendula Svobodová s novým kalendářem a nadmíru vyvinutá modelka, přičemž nejen ona bude skvostem nového NEI Magazínu.

Když sexu brání vaginismus

Převážná většina lidí bere pohlavní styk za zcela samozřejmou součást lidského života, většina z nich si ho potom dokáže maximálně vychutnat a považuje ho za jedinečnou slast. Někteří lidé ze sexu potěšení nemají a jiní jej dokonce ani nemohou provozovat, a to kvůli vaginismu.

S vibrátorem je sex kořením života

Pohlavní styk je vrcholem tělesné touhy dvou milujících se partnerů. Sexuální touha u muže i ženy zvyšuje frekvenci dýchání, zvyšuje tep, rozbuší srdce. Vyvrcholením sexuální touhy je pohlavní styk. Ten u žen působí zvýšenou produkci vaječníkových hormonů a činí je krásnějšími, uvolněnějšími a vyrovnanějšími.

Kudrnaté poradenství

Zná to snad asi každý. Zazvoní telefon a někdo vám nabízí výhodnou smlouvu nebo pojistku. Jan se takovýmto způsobem nechal přemluvit na schůzku s Margitou a dobře udělal. I když si původně myslel, že půjde skutečně jen o drobné finanční »kecy«, v okamžiku kdy tuhle kudrnatou krásku v minisukni spatřil, začal mít blažený pocit v kalhotách…

Účetnictví, nebo sex…?

O tom, že i účetnictví může být zábava, nás přesvědčila Izabela z Kutné Hory. Původně jsme se měli sejít přímo u ní, ale kvůli manželovi jsme se v onu zasněženou sobotu potkali v její účetní kanceláři. Tato krásně tvarovaná blondýna rázem ze sebe strhávala oblečení…nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid