AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
spolecnik_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 25, ročník 2016
nej magazín

Šance pro prostatiky – léčba sexem

Choroba prostaty je nemoc, o níž muži neradi mluví, ale zato se jí hodně bojí - a mají proč, v nějaké formě postihuje muže i třicetileté a mladší, typické jsou příznaky po čtyřiceti letech věku. Lze říci, že tato nemoc ovlivňuje kvalitu života, ale může tu existovat nová šance…

Prevence problémů s prostatou

Prevencí nemocí a problémů s prostatou je především zdravý životní styl s úměrnou zátěží organismu, dostatkem pohybu a přiměřeným sexuálním životem. Jednoduše řečeno, ale uvést těchto pár pravidel do života není zase tak snadné.

Rockerce muži v sexu neodolají

Laura z Ústecka je na první pohled erotikou nabitá mladá dívka se štíhlým tělem, dívčími prsy a dlouhýma nohama, ale tahle studující dáma už toho v sexu zažila hodně. Jako rockerka se mezi mladými muži cítí nejlépe a k ní domů za ní chodí muži přilákáni Lauřinou divokou krásou a touhou po sexu, která jí kouká z jejich kočičích očí.

Milenka není manželka

Tentokrát máme před sebou další mileneckou dvojici, Pavla s Katkou, úřednicí z Karvinska. Pavel sem občas dojíždí z Brna a na svou milenku, která zdaleka nevypadá na pětatřicet, dopustit nedá. Je sice vdaná, ale čas na svého milého si vždy najde. Kateřina se ráda předvádí a ukázala to i před námi.

Fetiš – milé zpestření

Fetišismu s úspěchem využívali i kmenoví čarodějové, šamani a další… Co jiného například symbolizuje takový indiánský totem? Samozřejmě, je to jistý druh kmenového fetiše. Jeho svatost a nedotknutelnost je až neuvěřitelná. Když se ve válce podaří jedné z válčících stran uloupit té druhé kmenový totem, neznamená to jen porážku, ale někdy zá- nik celého kmene.nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid