AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
catering_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 25, ročník 2016
nej magazín

Šance pro prostatiky – léčba sexem

Choroba prostaty je nemoc, o níž muži neradi mluví, ale zato se jí hodně bojí - a mají proč, v nějaké formě postihuje muže i třicetileté a mladší, typické jsou příznaky po čtyřiceti letech věku. Lze říci, že tato nemoc ovlivňuje kvalitu života, ale může tu existovat nová šance…

Prevence problémů s prostatou

Prevencí nemocí a problémů s prostatou je především zdravý životní styl s úměrnou zátěží organismu, dostatkem pohybu a přiměřeným sexuálním životem. Jednoduše řečeno, ale uvést těchto pár pravidel do života není zase tak snadné.

Rockerce muži v sexu neodolají

Laura z Ústecka je na první pohled erotikou nabitá mladá dívka se štíhlým tělem, dívčími prsy a dlouhýma nohama, ale tahle studující dáma už toho v sexu zažila hodně. Jako rockerka se mezi mladými muži cítí nejlépe a k ní domů za ní chodí muži přilákáni Lauřinou divokou krásou a touhou po sexu, která jí kouká z jejich kočičích očí.

Milenka není manželka

Tentokrát máme před sebou další mileneckou dvojici, Pavla s Katkou, úřednicí z Karvinska. Pavel sem občas dojíždí z Brna a na svou milenku, která zdaleka nevypadá na pětatřicet, dopustit nedá. Je sice vdaná, ale čas na svého milého si vždy najde. Kateřina se ráda předvádí a ukázala to i před námi.

Fetiš – milé zpestření

Fetišismu s úspěchem využívali i kmenoví čarodějové, šamani a další… Co jiného například symbolizuje takový indiánský totem? Samozřejmě, je to jistý druh kmenového fetiše. Jeho svatost a nedotknutelnost je až neuvěřitelná. Když se ve válce podaří jedné z válčících stran uloupit té druhé kmenový totem, neznamená to jen porážku, ale někdy zá- nik celého kmene.nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1138 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid