AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
hostes_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 3, ročník 2018
nej magazín

Těhotná Ilonka ukázala nejen bříško

Velice hrdá je na své těhotenství paní Ilona, třicetiletá černovláska z Podkrkonoší. Přála si pořídit fotografie, na kterých je již v osmém měsíci těhotenství. Takže v době, kdy tyto snímky sledujete, již porodila zdravou holčičku.

Trocha srandy do těžkých časů

Manžel se vrátil nečekaně z lázní a přistihl manželku v posteli. »Och, kdybys jen tušil, jak jsem se na tebe těšila!« »Kecá!« ozve se škodolibě ze skříně.

Já tě něco naučím!

Kdo z mladých mužů někdy nezatoužil po objetí se starší milenkou a žhavém sexu se zkušenou a nadrženou ženou... Tohle přání se splnilo Michalovi z moravské metropole, který v jednom z nákupních center poznal paní Věru.

Sprchování může být i sexy!

Teplá voda proudící po těle má příjemně uvolňující a smyslný účinek, který zvyšuje rozkoše předehry a svádí k velmi vzrušujícímu sexu ve sprše. Tam může mazlení trvat několik málo minut, když zápasíte s nedostatkem času kvůli dětem, nebo dlouhý čas, pokud si to s partnerem opravdu chcete vychutnat. A koneckonců, ze sprchy lze vždy snadno přejít k sexu na umyvadle nebo před zrcadlem.

Deviantní prevence

Deviantní pedofilní pachatel zneužívá děti většinou bez větší agresivity. Sexuální jednání s objektem mívá zpravidla povahu nekoitální. Jde o široké spektrum. Od expozice genitálu pachatele a prohlížení genitálu dětí přes nekoitální pohlavní styky, vynucování orálně-genitálních aktivit až po pokusy o pohlavní spojení nebo anální koitus.nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid