Erotický veletrh 2020
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
followme150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 4, ročník 2011
nej magazín

Celebrity v NEI Reportu

A je tu NEI Report číslo 4! Najdete v něm spoustu zajímavostí, rad, inzerátů, příběhů a především žhavých fotografií. Nebudou chybět ani celebrity. Půvabná rosnička Jana Adámková zazářila v salonu, ovšem co je to proti zpovědi Kateřiny Janouchové, která o sexu přímo píše!

Sex s brýlatou slečnou

Vlasta s Pavlem jsou v posledním ročníku gymnázia a za tři měsíce je čeká maturita. Pavel ovšem příliš znalostmi z maturitních předmětů neoplývá, a tak se domluvil se spolužačkou Vlastou na doučování. To sice v bytě Pavlových rodičů začalo, Vlasta přinesla i svůj notebook, ale Pavel slečně záhy ukázal, že disponuje i jinými znalostmi, než jsou kupříkladu světové dějiny. Na úžasné fotografie z hodiny sexu se těšte právě v novém NEI Reportu.

Zralá žena s vyholenou kundičkou

Za skutečnou zralou a pěknou ženou jsme se tentokrát vypravili do Brna. Paní Helena nám navrhla, že doma by focení kvůli dětem asi nešlo, a pozvala nás do posilovny, kde trápí a mučí svou postavu. Přišli jsme raději po zavírací době a Helena se nám předvedla v plné kráse v šatně, kterou právě opustili poslední návštěvníci. A my jsme mohli obdivovat její vyholenou kundičku, kterou spatříte v NEI Reportu číslo 4!

Nesoulad v častosti sexu – co s tím!

Frekvence pohlavních styků je veličina velmi proměnlivá. Vysoká častost pohlavních styků s frekvencí několikrát denně je typická pro nově navázané vztahy s vysokou úrovní erotické fascinace. Tato fascinace je energií, která má konečnou velikost. S časem slábne. Co s tím? Poradíme vám! Dle hesla: Když se chce, tak to jde!

Zvětši si svůj G-bod!

Plastická chirurgie má nový hit. Zvětšení G-bodu, citlivé oblasti přední stěny pochvy. Podle plastických chirurgů může u značného počtu žen, které zákrok podstoupí, zlepšit jejich sexuální prožitky. Jak na to, vám samozřejmě ochotně poradíme.nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid