AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
spolecnik_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 4, ročník 2011
nej magazín

Celebrity v NEI Reportu

A je tu NEI Report číslo 4! Najdete v něm spoustu zajímavostí, rad, inzerátů, příběhů a především žhavých fotografií. Nebudou chybět ani celebrity. Půvabná rosnička Jana Adámková zazářila v salonu, ovšem co je to proti zpovědi Kateřiny Janouchové, která o sexu přímo píše!

Sex s brýlatou slečnou

Vlasta s Pavlem jsou v posledním ročníku gymnázia a za tři měsíce je čeká maturita. Pavel ovšem příliš znalostmi z maturitních předmětů neoplývá, a tak se domluvil se spolužačkou Vlastou na doučování. To sice v bytě Pavlových rodičů začalo, Vlasta přinesla i svůj notebook, ale Pavel slečně záhy ukázal, že disponuje i jinými znalostmi, než jsou kupříkladu světové dějiny. Na úžasné fotografie z hodiny sexu se těšte právě v novém NEI Reportu.

Zralá žena s vyholenou kundičkou

Za skutečnou zralou a pěknou ženou jsme se tentokrát vypravili do Brna. Paní Helena nám navrhla, že doma by focení kvůli dětem asi nešlo, a pozvala nás do posilovny, kde trápí a mučí svou postavu. Přišli jsme raději po zavírací době a Helena se nám předvedla v plné kráse v šatně, kterou právě opustili poslední návštěvníci. A my jsme mohli obdivovat její vyholenou kundičku, kterou spatříte v NEI Reportu číslo 4!

Nesoulad v častosti sexu – co s tím!

Frekvence pohlavních styků je veličina velmi proměnlivá. Vysoká častost pohlavních styků s frekvencí několikrát denně je typická pro nově navázané vztahy s vysokou úrovní erotické fascinace. Tato fascinace je energií, která má konečnou velikost. S časem slábne. Co s tím? Poradíme vám! Dle hesla: Když se chce, tak to jde!

Zvětši si svůj G-bod!

Plastická chirurgie má nový hit. Zvětšení G-bodu, citlivé oblasti přední stěny pochvy. Podle plastických chirurgů může u značného počtu žen, které zákrok podstoupí, zlepšit jejich sexuální prožitky. Jak na to, vám samozřejmě ochotně poradíme.nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid