AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
followme150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 4, ročník 2012
nej magazín

Celebrity v NEI Reportu

Na titulní stránce čtvrtého letošního čísla NEI Reportu se na vás tentokrát usmívá půvabná a sexy Pavla Vitásková. A herec Maciej Cymorek se svěřuje s tím, že se necítí zkušený… První březnový NEI Report zkrátka musíte mít, protože se to v něm hemží nejen celebritami, ale i spoustou zábavy v duchu erotiky!

Dvacetiletá Dana s robertkem

Na jižní Moravu jsme se vydali za půvabnou blondýnkou Danou ještě před sněhovou kalamitou, a tak jsme dorazili včas ke stáji nedaleko Starého Města, kde se slečna stará o koně. Venku byl sice mráz, ale zvířata jsou na prvním místû, a tak se Dana točila kolem koní ve výběhu. Dvacetiletá kráska nám ale ukázala mnohem víc…!

Ranní milování s velkým údem

Ranní vstávání není teď, uprostřed zimy, rozhodně pro nikoho příjemné, ale máte-li vedle sebe ve vyhřáté postýlce v útulném pokoji tu pravou nebo toho pravého, s kým je milování krásné bez ohledu na roční období, na tom, že venku mrzne, nezáleží. Nemyslela na to ani slečna Marcela, která se po probuzení lačně protáhla a hned se chopila údu svého přítele Radka.

Proč únava vítězí nad sexem

Dnes mě bolí hlava a jsem strašně unavená. Tak toto jsou slova, která někteří muži slýchávají velmi často a rovněž si na ně stěžují. Ale ve skutečnosti je ženský přístup k sexu spolehlivým ukazatelem spokojenosti a důvěry ve vztahu. Když na sex nemají chuť, něco za tím obvykle je…

Proč vlastně mají ženy prsa

Největším projevem dospívání u dívek je rozvoj sekundárních pohlavních znaků – dívky se zaoblují v bocích, rostou jim ňadra, objevuje se pubické ochlupení. Do dvou až tří let od počátku puberty se vyvinou plně prsa a dívky jsou téměř dospělá. Ve skutečnosti mají prsa hlavně sexuální smysl!nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid