Erotický veletrh 2020
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
neon-club-_150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 4, ročník 2014
nej magazín

Jaké chyby dělají ženy

Každý flirt musí skončit v posteli, tak o tomhle je přesvědčena snad každá žena. Musíte si dávat pozor, kam jdete se svou přítelkyní nebo manželkou. Vezmete ji na večírek mezi polonahé ženy, které na vás pomrkávají, a hned je zle. Pokud na nabídku dívčin přistoupíte a otevřeně také flirtujete, pak se nedivte, že žena s vámi aspoň týden nepromluví. Podle jejích představ flirt = sex.

Omyl muže – klitoris a orgasmus

Tohle je největší mýtus – masáž klitorisu. Po něm prý žena vybouchne jako sopka. To je tedy nesmysl. Klitoris je dost citlivý a jeho masáž zrovna nemusí přinášet orgasmus, ale nesnesitelnou bolest. A pak máte po sexuálních radovánkách. Nejde o žádný spínač orgasmu nebo slasti. Radši se věnujte jiným částem těla. Sexuální body jsou jinde.

Silné impulzy

Zdá se, že jen zcela nepatrný počet fetišistů má se svou deviací problémy. Většinou má tato deviace povahu jakési neškodné libůstky a zvláštnosti. U mladých mužů je někdy zájem o fetiš velmi naléhavý. Mohou se pak dopustit krádeží prádla nebo jiných předmětů. Také ostatní fetišistické fixace mohou vést ke konfliktu se zákonem. Například když koprofil vyzývá náhodně kontaktované dívky, aby mu poskytly vzorek stolice.

Klavíristka úplně nahá

Slečna, která žije v Brně, studovala hudbu v Itálii ve Florencii, ale k srdci jí, ač Rakušanka, přirostla Morava. A nejen k srdci, mladé muže z moravské metropole má ráda a třebaže koncertuje převážně v Praze, na jih Moravy dopustit nedá. Při pohledu na její krásné sexy tělo se ani nedivme! Donatella ráda předvádí vše…

Sexy hrátky na škole

Sexuální zkušenost, a zvláště tu první, máme vždy v paměti po celý život. A když je spjata s prázdninami, zimou a pobytem na horách, tak na to se nedá zapomenout. Nedaleko Horní Lipové v pohoří Jeseníky trávili opavští gymnazisté zimní prázdniny a samozřejmě, že k výcviku na sjezdovce patří i výcvik spolužaček na hotelu.nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid