AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
satine150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 4, ročník 2015
nej magazín

Celebrity v NEI Magazínu

Na titulní straně čtvrtého letošního NEI Magazínu najdete nejen prsatou sexbombu s titulkem, že Oblečení dělá divy, ale i nezbytné celebrity. Usmívá se na vás Lucie Vondráčková, kterou mají Češi rádi, a jiná zpěvačka – Marie Pojkarová, která má nový klip o lásce…

Recept pro ženy. I penis má své potřeby

Cesta k mužskému srdci vede možná žaludkem, ale cesta k jeho duši vede penisem! Tohle poselství lze adresovat všem ženám. Kdyby bylo po mém, byla by každá žena odbornicí na penis, čarodějkou, která dokáže vdechnout penisu onu žádoucí sílu. Má rada zni: Pomozte mužům k superpotenci.

Jak chodili do hampejzů naši dědečkové

Případně i pradědečkové, neboť se jedná o časy z přelomu devatenáctého a dvacátého století, kdy přirozeně platily jiné zákony a jiná společenská pravidla — ale nejstarší řemeslo světa, nevymýtitelné a zřejmě věčné, i v jiných podmínkách utěšeně kvetlo.

I bankovní úřednice se umí odvázat

Měl to být původně fotoseriál, ale přítel Violy se omluvil. Chřipková epidemie řádí, takže s Acylpyrinem a mokrým hadrem na hlavu srážel teplotu z ložnice, kde měl vznikat fotoseriál. Pronajatý byt však Viola s Robertem mají poměrně velký a Viola se rozhodla ukázat světu, že to umí i bez Roberta, jak se její partner jmenuje.

Dvojlůžko udělalo radost

Kdo si myslí, že nový kus nábytku nemůže změnit sex, je vedle jak ta jedle! Obyačjná výměna rozkládací pohovky za dvoulůžko přináší větší slast. Jak se člověk v životě časem zmáhá na stále lepší a lepší věci, přináší do svého života více komfortu, který může pozitivně ovlivnit i takové vztahy, jako je sex.nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid