AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání
Sexicek shop

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
hostes_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 4, ročník 2017
nej magazín

Rady pro úspěšnou noc

Sex je o něčem jiném než o mačkání správného tlačítka. Muži zjistili, že stimulace klitorisu je cestou k ženskému orgasmu. Mnozí z nich teď raději provádějí ruční práce, než aby se soustředili na správné pohyby při souloži. Výsledkem je, že ženy sice častěji dosáhnou vrcholu, ale ze sexu se stává mechanická záležitost.

Vagína skrývá potěšení

Obchody s erotickým zbožím jsou zavaleny gely, které údajně mají tu moc, že z každého poševního vchodu o velikosti malého tunelu udělají dírku pro žížalu, což je pro muže atraktivní – připadají si jako by ve své partnerce byli poprvé. Tyto gely se mají aplikovat několikrát týdně v okolí pochvy a poté jeho uživatelka pocítí příjemné brnění spojené s výše uvedeným bonusem. Zní to krásně, ale opravdu je něco takového reálné?

Marcela – zima s erotikou

Hodně odvahy ukázala slečna Marcela, když nás pozvala uprostřed ledna do zasněžených Krkonoš. Zaprvé tím, že se odmítla nafotit v útulném hotýlku u Harrachova, a za druhé, když z vyhřátého auta vyběhla do závějí vedle sotva uklizené a průjezdné silnice…

Horňáci a dolňáci v akci

Zájezdy na lyže patřily vždy ke zpestření studia na všech školách. Není tomu jinak ani letos, kdy sice ceny stoupají, ale mladí, lyží dychtiví kluci a holky na hory vyráží nejen za zážitky na sjezdovkách, ale i vyřádit se i mimo sněhové závěje. Kdo by čekal, že nám studenti z jedné brněnské školy pošlou snímky z lanovek, vleků a sjezdovek střediska Dolní Morava, asi by se mýlil.

Trocha srandy do těžkých časů

Na medicíně vede profesor přednášku o sexuálních anomaliích u mužů. Na konci chce zjistit, do jaké míry studenti přednášenou látku zvládli. Ptá se tedy: „Jak říkáme muži, který chce, ale nemůže?“ - „Impotent,“ odpovídají všichni sborem. - „A jak říkáme muži, který může, ale nechce?“ Rozhostí se hrobové ticho. Najednou vzadu vyskočí jedna studentka a začne křičet: „Hajzl je to! Hnusnej hajzl!“nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
livechat468x60