AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
spolecnik_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 5, ročník 2012
nej magazín

Celebrity v NEI Reportu

Z titulní stránky pátého čísla NEI Reportu se na vás tentokrát zubí Jana Bernášková ze seriálu Vyprávěj na České televizi. A obšírnější rozhovor redakci poskytla zpěvačka Míša Nosková, která mluví nejen o svém životě s muzikály, ale prozrazuje i něco málo pikantností…

Nudíte se v posteli? Erotika před fotoaparátem

Zahrajte si hru na fotografa a hvězdu! Nejen, že se pobavíte, ale díky obrázkům přijdete na to, jak moc jste sexy! Připravte a nasviťte scénu, začínáme! Víme totiž, ve kterých polohách vám to bude opravdu slušet!

Nevinná, ale jen na první pohled

Náš dnešní host, slečna Vladěna, žije v Brně, ale studuje v Olomouci. Na první pohled nevinná dívka je už ale sexem pěkně protřelá mladá žena. Před lety viděla v NEI Reportu fotky své kamarádky, a protože se to klukům na gymplu moc líbilo, Vlaďka si počkala, až nebude »zaláskovaná«, a o fotografování si sama napsala. Dnes je bez partnera, a tak nám ochotně ukázala, co se na jejím dvacetiletém těle nejvíce mužům líbí.

Ve sprše sex chutná nejvíce

Blížily se jarní prázdniny a na jedné z pražských studentských kolejí se děly věci! Slečna Daniela se před odjezdem k rodičům přišla rozloučit s kamarádem Jaromírem. Občas si to spolu sice »rozdají«, ale dnes se jednalo o první jarní den, a tak Daniela spíše potají doufala, že by ničemu nemuselo dojít. Ale ouha!

I lidské tělo má svá Akta X

Obojpohlavnost se vyskytuje u mnoha druhů rostlin a nižších živočichů, ne však u lidí. Abych to celé osvětlil úplně, musím nejprve říct něco o pohlavních chromozomech. Už jsme toto téma nakousli dříve, teď se k němu v novém NEI Reportu vracíme poněkud obšírněji…nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid