AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
sweet-paradise_150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 5, ročník 2013
nej magazín

Celebrity v NEI Reportu

Na titulní stránce pátého čísla NEI Magazínu tentokrát najdete Hanu Krampolovou, která vykládá o tom, jak »20 let žije s Jirkou«. Nechybí ani kontroverzní, ale slavná a populární zpěvačka Lady GaGa, a zapomenout nesmíme ani na velké lákadlo: test, jaká jste milenka.

Braňme děti před zneužitím!

Dětská duše je velmi křehká, a pokud ji někdo zraní, nese s sebou stopy po celý život. Bohužel, je až s podivem, kolik mužů se domnívá, že dívence nemůže nijak uškodit sem tam nějaká to sáhnutí až polaskání. Jako by měli pocit, že ji vlastně dělají dobře. Vůbec není výjimkou údiv nad tím, že dělají něco nezákonného.

Chtíč pod kontrolou

O menopauze (hormonálních změnách v životě žen) se mluví pořád (určitě znáte spoustu vtipů o ženských v přechodu). Ale o tom, co se děje s hormonální hladinou mužů po padesátce, se už tolik nemluví. Jednou z hlavních hormonálních změn je snížení hladiny mužského pohlavního hormonu testosteronu.

Nemravné doučování aneb Biologie zvítězila nad fyzikou

Adamovi to na gymplu moc nejde. Má potíže s fyzikou, a tak se rozhodl s tím něco udělat. Poprosil spolužačku, zda by ho nemohla chvíli doučovat. To taky bylo původně v plánu, který by se možná i naplnil, kdyby Laura nepřišla na návštěvu malinko připitá…

Masturbace na sušičce

Krásná, štíhlá, 29letá Kateřina z Prahy nás přivítala ve svém nádherném velkém domě, kde bydlí s manželem a dvěma dětmi. Pro tuto sérii fotografií jsme vybrali pracovnu ve sklepě, kde ráda tráví svůj čas a využívá vibrace sušičky pro vlastní uspokojení. A když nemá co na praní, tak ji zapne prázdnou! Tato nadržená kráska se ale rozhodně nemá za co stydět…nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1138 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid