AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
hostes_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 6, ročník 2011
nej magazín

Celebrity v NEI Reportu

A je tu NEI Report číslo 6! Najdete v něm spoustu zajímavostí, rad, inzerátů, příběhů a především žhavých fotografií. Nebudou chybět ani celebrity. Topmodelka Simona Krainová otevírala obchod a my jsme u toho samozřejmě nechyběli! To ale zdaleka není vše. O svém vztahu k sexu se rozpovídá tradičně velmi otevřená a upřímná zpěvačka Heidi Janků. Těšte se!

Sexy Jarmila ukazuje kundičku

Mladá paní ze severních Čech pracuje jako rehabilitační sestra, a protože má ve svých devětadvaceti letech krásnou postavu a ráda tancuje, můžeme ji občas v některém nočním podniku vidět tančit u tyče. »Manželovi to nevadí, tak vám klidně ukážu všechno. Stejně mě v práci nebo v baru mužské vidí nahou, tak co,« řekla rozhodně blonďatá kráska a předvedla nám, proč na ni muži rádi koukají. »Třeba v sauně, kam s manželem chodíme, mi všichni koukají jenom na píču. Docela mû to vzrušuje, a tak se mi většinou sama otevře.«

Snídaně se souloží

Slečna Terezka ve čtvrtek vstává pozdě, protože na gymnáziu mají vyučování až od deseti. Spolužák Pavel, který ji vždy do školy doprovází, si ale »náhodně« spletl dny a přišel pro ni jako jindy v osm. Slečna, ještě v noční košilce, snídala sladké, ale nijak se nebránila Pavlovu ataku na svou košilku a tělo. Blonďatá Terezka v únoru oslavila osmnáctiny, a protože vystřídala již pár kluků, nechala se od Pavla hezky hladit a nastavila mu své dívčí tělo v plné kráse. Více uvidíte v novém NEI Reportu!

Jste ideální milenec?

Tak jako existují čtyři základní temperamenty osobností, existují také čtyři základní osobnostní rysy člověka v sexu. A každý člověk se nachází v průniku těchto čtyř množin. Někdo je více či méně vyhraněný, ideální milenec je ale na průsečíku všech čtyř charakteristik: intenzita, citlivost, vytrvalost a přizpůsobivost. Zjistěte, jak jste na tom vy!

Osm lží, které říkají téměř všechny ženy

Když vám s vážnou tváří tvrdí, že ten slizký chlap je jen její kamarád nebo že jste nejlepší milenec, jakého kdy měla, mělo by se vám v hlavě rozsvítit poplašné světélko. Jde totiž o jedny z nejčastějších ženských lží. Více si o nich přečtete v novém NEI Reportu. Ale když jinak nedáte ještě jeden příklad velké lži: »Na velikosti nezáleží«. To si pište, že záleží!nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1138 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid