AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
followme150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 6, ročník 2013
nej magazín

Celebrity v NEI Reportu

Na titulní stránce šestého čísla NEI Magazínu tentokrát najdete Jiřího Krampola, který tak navazuje na rozhovor s jeho manželkou Hanou z minulého čísla. Nechybí ani Agáta Hanychová. O čem se dočteme? Jestli půjde do divadla naostro, nebo nikoli…

Sexuchtivá paní Táňa

V malé vesničce, vzdálené asi 30 km od Českých Budějovic, jsme v krásném rodinném domku navštívili paní Táňu. 35letá bruneta je podle vlastních slov velice náruživá a dokáže to pořádně rozjet. Koneckonců, o tom nás přesvědčila hned, jak nám otevřela dveře a přivítala nás ve svém příbytku.

Milování je zajímavější než šachy

Kolegové Milada s Petrem z Prahy už dlouhou dobu po sobu touží. Když se Milada konečně rozhodla pozvat Petra k sobu domů, nenapadla ji jiná výmluva než jejich oblíbená hra. I když Petr myslel, že ten večer budou skutečně hrát jenom šachy, pro jistotu se před schůzkou osprchoval a rozhodně to byl dobrý nápad!

Sexuální problémy v těhotenství

U některých savců a bude jich asi většina, samička v době březosti odmítá pohlavní styky. Někdy jich ani není fyzicky schopna. Ženy v těhotenství většinou sexuální styky neodmítají. Je však nesporné, že zejména v třetím trimestru gravidity se pohlavní zájem žen snižuje. Často pak k pohlavním stykům dochází především z iniciativy manžela a z ochoty mu vyhovět.

Sen každého muže: dokonalá žena

Co by měla říkat? Opravdu myslíš, že jsi toho dost vypil? - Nudím se. Pojď mi vyholit přirození. - Co bys tomu řekl, kdybychom sehnali dobrý pornofilm, bednu piva, trochu trávy, pozvali moji kámošku a rozdali si to ve trojku? - Jestli mě v brzké době nenecháš udělat ti to pusou, tak přísahám, že se zblázním.nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid