AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
hostes_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 6, ročník 2014
nej magazín

Statistika věda je, má však cenné údaje

Celých 62 % z nás si myslí, že nemá sex dostatečně často. Jen polovina z nás tvrdí, že vede vzrušující sexuální život a pro pouhých 49 % je milostný život dostatečně pestrý. Ukázal to celosvětový průzkum kvality sexuálního života realizovaný pod záštitou značky Durex, který napověděl, co se děje za zavřenými dveřmi ložnic po celém světě.

Vibrátory už nejsou popelkou

Vibrátory používá až 21 % světové populace, zatímco lubrikační gel pravidelně při sexu používá 34 % z nás. Ti, kteří nepoužívají pravidelně erotické pomůcky, by nejraději vyzkoušeli gel pro zesílení orgasmu (20 %), nejrůznější afrodiziaka (14 %) a gel pro oddálení vyvrcholení (13 %). Z celého světa se nejvíce o tyto produkty zajímají Brazilci (30 %).

Zralá čtyřicátnice se představuje!

Paní Milada, zralá čtyřicátnice z východních Čech, se užuž nemůže dočkat jara a naše čtenáře potěšila svým ztepilým tělem. A přitom stačí tak málo – hezký byt, pár květin, dráždivé oblečení a hlavně zralá žena, která každého chlapa pěkně vzruší.

Velký je velký…

Je zajímavé, že mladé, leckdy hubené slečny, si vybírají muže s velkým penisem. Stejně jako naše dvojice Zlatan s Markétou. Konec roku oba prožívali na horách nedaleko Jeseníku, ale lyžování často střídali, jak už to u mladé dvojice bývá, se sexem v penziónu.

Žena s cigaretou příliš neláká

Sekněte s cigaretami, než cigarety seknou s vámi! Taková bylo heslo a pomyslné krédo tiskové konference o škodlivosti kouření a jeho nesnadnému odvykaní. Některá fakta jsou notoricky známá – rakovina plic, mozkové příhody, poškození cév a krevního oběhu, snížená imunita, zkrátka mnoho negativ, pozitiva žádná…nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1138 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid