AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání
Sexicek shop

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
masage_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 6, ročník 2017
nej magazín

Nairobi, v sexu je vše naruby

Lukáš se večer vracel ze setkání s kamarády s mezinárodní školy v Nairobi a náhle vedle něho zastavilo s výrazným houkáním bílé BMW trojkové řady. A za volantem se zubila pěkná zubajda. Dokonalou angličtinou nabídla nejen svezení do Lukášova hotelu, ale i pár mil odbočku k ní do domečku. A tam začala sexuální bouře!

Mají je největší!

Hezká podívaná se nám naskytla v jedněch menších lázních v Moravskoslezském kraji, kde si relaxační a léčebný víkend předplatily slečny Olga s Jiřinou, kamarádky ze Slezska. A proč nás pozvaly? Jednoduše proto, že obě dívky mají tak nesmírně vyvinuté poprsí, které modelky NEJ Magazínu leckdy nemají a přitom čeští a moravští muži po těchto tvarech prahnou.

Obřízka – ženy jako oběti

Do vaginy zůstane pouze malý průchodný otvor pro vylučování moče a menstruace. Jedná se o velice bolestivý a svými následky nepříjemný úkon, po kterém je v pozdějším věku prakticky vyloučen sexuální styk a naprosté potlačení všech sexuálních vjemů nebo rozkoše z orgasmu. Ženy zmrzačující mýtus má zaručit, že dívka zůstane cudná a pannou až do své svatby. Ale i po svatbě musí zůstat sexuprostá, ochráněná proti hříšným myšlenkám nebo onanii.

Trocha srandy do těžkých časů

Paní učitelka našla zmrzlou sýkorku. Odnesla ji do školy, připíchla na tabuli a ptá se žáků: »Děti, co to visí na tabuli za ptáka?« Pepíček se pilně hlásí: »To je, prosím, sýkorka... ale jestli visí za ptáka, to já z té dálky nevidím...«nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
club-k5-relax_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 43 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid