AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
sweet-paradise_150x150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 6, ročník 2017
nej magazín

Nairobi, v sexu je vše naruby

Lukáš se večer vracel ze setkání s kamarády s mezinárodní školy v Nairobi a náhle vedle něho zastavilo s výrazným houkáním bílé BMW trojkové řady. A za volantem se zubila pěkná zubajda. Dokonalou angličtinou nabídla nejen svezení do Lukášova hotelu, ale i pár mil odbočku k ní do domečku. A tam začala sexuální bouře!

Mají je největší!

Hezká podívaná se nám naskytla v jedněch menších lázních v Moravskoslezském kraji, kde si relaxační a léčebný víkend předplatily slečny Olga s Jiřinou, kamarádky ze Slezska. A proč nás pozvaly? Jednoduše proto, že obě dívky mají tak nesmírně vyvinuté poprsí, které modelky NEJ Magazínu leckdy nemají a přitom čeští a moravští muži po těchto tvarech prahnou.

Obřízka – ženy jako oběti

Do vaginy zůstane pouze malý průchodný otvor pro vylučování moče a menstruace. Jedná se o velice bolestivý a svými následky nepříjemný úkon, po kterém je v pozdějším věku prakticky vyloučen sexuální styk a naprosté potlačení všech sexuálních vjemů nebo rozkoše z orgasmu. Ženy zmrzačující mýtus má zaručit, že dívka zůstane cudná a pannou až do své svatby. Ale i po svatbě musí zůstat sexuprostá, ochráněná proti hříšným myšlenkám nebo onanii.

Trocha srandy do těžkých časů

Paní učitelka našla zmrzlou sýkorku. Odnesla ji do školy, připíchla na tabuli a ptá se žáků: »Děti, co to visí na tabuli za ptáka?« Pepíček se pilně hlásí: »To je, prosím, sýkorka... ale jestli visí za ptáka, to já z té dálky nevidím...«nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid