AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání
Sexicek shop

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
masage_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 7, ročník 2017
nej magazín

Ať je zima, ať je mráz, jako jde na každého z nás

Jaro už se hlásí všude kolem i v nás a jeho svodům podlehla i sličná paní Liliána, modelka z Moravy, žijící a pracující se svým tělem v Praze. Samozřejmě, že své tělo musí mladá žena udržovat stále v kondici, a proto nám ochotně předvedla, jak si vyholuje svůj úžasný sexy klín i další části těla.

Neřestná zastávka

Pracovní cesta ze Zlínska do západočeské metropole Plzně nedopadla nakonec podle představ šéfa Lukáše a jeho sekretářky dle harmonogramu, ale neplánovaná zastávka v motorestu kdesi před Prahou se změnila v příjemné sexuální dobrodružství. Vztah šéf a sekretářka patří snad k nejomílanějším tématům hospodských diskusí…

Staňte se králem orálního sexu

Jednou z nejoblíbenějších aktivit mužů i žen je orální sex. Při vhodné konstelaci pocitů a vjemů obou zainteresovaných stran skutečně přináší špičkové zážitky. V některých případech, např. u starších a nemocných jedinců, se může jednat o jedinou možnou techniku vedoucí k sexuálnímu uspokojení. V těch ostatních případech se jedná o velmi vhodný a navýsost zpestřující způsob sexuálního vyžití.

Trocha srandy do těžkých časů

Paní učitelka přijde do třídy, zavolá si Pepíčka a říká: »Pepíčku, ty jsi mi včera lhal. Ty jsi říkal, že tvůj dědeček předevčírem zemřel a já ho dneska viděla v okně.« »Já jsem vám nelhal, paní učitelko, ale tatínek ho tam dal, protože dneska roznáší listonoška důchody.«nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
club-k5-relax_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 43 firem, 1134 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid