AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
hostes_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 7, ročník 2017
nej magazín

Ať je zima, ať je mráz, jako jde na každého z nás

Jaro už se hlásí všude kolem i v nás a jeho svodům podlehla i sličná paní Liliána, modelka z Moravy, žijící a pracující se svým tělem v Praze. Samozřejmě, že své tělo musí mladá žena udržovat stále v kondici, a proto nám ochotně předvedla, jak si vyholuje svůj úžasný sexy klín i další části těla.

Neřestná zastávka

Pracovní cesta ze Zlínska do západočeské metropole Plzně nedopadla nakonec podle představ šéfa Lukáše a jeho sekretářky dle harmonogramu, ale neplánovaná zastávka v motorestu kdesi před Prahou se změnila v příjemné sexuální dobrodružství. Vztah šéf a sekretářka patří snad k nejomílanějším tématům hospodských diskusí…

Staňte se králem orálního sexu

Jednou z nejoblíbenějších aktivit mužů i žen je orální sex. Při vhodné konstelaci pocitů a vjemů obou zainteresovaných stran skutečně přináší špičkové zážitky. V některých případech, např. u starších a nemocných jedinců, se může jednat o jedinou možnou techniku vedoucí k sexuálnímu uspokojení. V těch ostatních případech se jedná o velmi vhodný a navýsost zpestřující způsob sexuálního vyžití.

Trocha srandy do těžkých časů

Paní učitelka přijde do třídy, zavolá si Pepíčka a říká: »Pepíčku, ty jsi mi včera lhal. Ty jsi říkal, že tvůj dědeček předevčírem zemřel a já ho dneska viděla v okně.« »Já jsem vám nelhal, paní učitelko, ale tatínek ho tam dal, protože dneska roznáší listonoška důchody.«nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid