AAA Exclusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
spolecnik_150_150

eSpolecnice - sex erotika zdarma

NEJ Magazín číslo 9, ročník 2011
nej magazín

Celebrity v NEI Reportu

A je tu NEI Report číslo 9! Najdete v něm spoustu zajímavostí, rad, inzerátů, příběhů a především žhavých fotografií. Nebudou chybět ani celebrity. Krásná kyprá ženská Gábina Partyšová vám prozradí něco, co jste zajisté vůbec nevěděli. A sexy ženou je stále i Zlatá slavice Lucie Bílá.

Nahá Taťána v posilovně

»Nenávidím proužky na svém těle, i když na oblečení – proč ne?« přivítala nás paní Taťána (42) ve svém malém sice, ale útulném bytě v metropoli východních Čech. A proč nás usměvavá černovláska pozvala? »No přece proto, abych ukázala, že i žena s dospělými dětmi může vypadat dobře,« řekla a vedla nás do pokoje, kde si sama s přítelem zařídila malou posilovnu.

Nenasytná Němka

Práce v Německu se Petrovi z Karlových Varů docela zamlouvá. Jako číšník si v Lipsku slušně vydělá a navíc se mu líbí hodně sexy vyzývavé německé ženy. V lednu se seznámil s kolegyní číšnicí, s o deset starší rozvedenou Silke, a v hotelu, kde bydlí, spolu provozují opravdu divoký sex. Silke totiž své orgasmy šíleně prožívá!

Důvody nezájmu o sex mohou být různé

»Nechce se mnou spát,« stěžuje si Romana, Pavla i Gábina. Jaký k tomu mají jejich partneři důvod? Mají se snad dámy obávat, že kámen úrazu spočívá v nich samotných, nebo se jejich partneři chorobně obávají sexu z naprosto jiných důvodů? A kdy se vlastně vytrácí chuť na něco tak příjemného, jako je sex?

Pravidlo sexu na jednu noc

Vyrazili jste na lov a noc v baru se vyvíjí slibně směrem k vaší posteli. I ten nejkratší románek, v němž jde jen o sex, má však pravidla, která musíte respektovat, pokud nechcete řešit nepříjemné následky. Tady jsou. Čtěte devátý NEI Report!nej magazín

nej magazín

nej magazín
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1139 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid