AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
followme150x150

Ženy »projíždějí« partnerův mobil častěji - Novinky ve světě erotiky

Ženy »projíždějí« partnerův mobil častějizpět

tisk TISK     email POSLAT
 Ženy »projíždějí« partnerův mobil častěji
Ženy »projíždějí« partnerův mobil častěji
11.08. 2021
Žárlivost je krásná věc, ale nesmí se přehánět. Řada lidí nedokáže udržet na uzdě svoji zvědavost a slídí v mobilu svého partnera.
Mobil prolézá svému partnerovi údajně každý třetí člověk. Vyplynulo to z rozsáhlé australské studie, z níž je také jasné, že mnohem častěji slídí v mobilu ženy. Průzkum provedla společnost Virgin Mobile Australia. Ze získaných dat vyplynulo, že 73 procent slídilů objevilo v partnerově mobilu věci, o kterých by později nejraději vůbec nevědělo. „Slídění je velmi nebezpečné, protože po něm ukončí svůj vztah deset procent lidí. Bez ohledu na obsah mobilu,“ uvedl mluvčí telekomunikační společnosti. Nejčastěji lezou partneři do mobilu svému protějšku ve chvíli, kdy se sprchuje. Takto to činí 60 procent slídilů. Ale 41 procent lidí to zvládne i ve chvíli, kdy je partner ve stejné místnosti. Flirtující textovky či zprávy se sexuálním obsahem objeví 45 procent těch, kteří se rozhodnou partnerův mobil prozkoumat.
Obrázky ke článku
 Ženy »projíždějí« partnerův mobil častěji Ženy »projíždějí« partnerův mobil častěji
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid