AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
followme150x150

Ženy z celého světa to mají nejradši zezadu! - Novinky ve světě erotiky

Ženy z celého světa to mají nejradši zezadu!zpět

tisk TISK     email POSLAT
 Ženy z celého světa to mají nejradši zezadu!
Ženy z celého světa to mají nejradši zezadu!
24.06. 2021
Američtí vědci zkoumali názor žen z celého světa, jaká poloha se jim nejvíce líbí. Anonymní dotazník přes internet byl vyhodnocen s velikým překvapením: 31procent žen to má nejraději zezadu. Na druhém místě v žebříčku oblíbenosti je poloha na koníčka, kterou sexuologové původně favorizovali, protože ženy si mohou pohyby korigovat přesně dle své potřeby. Překvapivě ale »byla poražena« - se ziskem 21 procent hlasů. Dále se »umisťovaly« pozice, které nejsou tak obvyklé (viz Kamasútra). Až teprve hluboko v »poli poražených« skončila klasická poloha, kdy muž je nahoře a žena dole s typicky roztaženýma nohama (2 procenta žen).

Tak se, pánové, zkuste zeptat doma, jakou polohu preferuje ta vaše partnerka. Ať víte, zda patří mezi většinu lidstva, nebo zda máte výjimečnou ženu...
Obrázky ke článku
 Ženy z celého světa to mají nejradši zezadu! Ženy z celého světa to mají nejradši zezadu! Ženy z celého světa to mají nejradši zezadu!
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid