AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
sweet-paradise_150x150

3 v 1 narazily na citlivé téma - Novinky ve světě erotiky

3 v 1 narazily na citlivé témazpět

tisk TISK     email POSLAT
3 v 1 narazily na citlivé téma
3 v 1 narazily na citlivé téma
24.01. 2018
Na slavnostním otevření ledové plochy v pražském nákupním centru Europark Štěrboholy bylo letos mimořádně veselo. Jako VIP hosté přišly totiž přestřihnout pásku Nikol Štíbrová, Martina Pártlová a Veronika Arichteva, známé jako komická dívčí skupinka 3 v 1.

Jak se ovšem ukázalo, s bruslemi si holky příliš nerozumí. »Bruslení je pro mě citlivé téma, protože odmalička doteď jsem se prostě bruslit nenaučila, takže obdivuji každé děťátko, které tady sviští po ledě,« prozradila Nikol. O nic lépe na tom není ani Veronika. »Netrhám partu, bruslit taky neumím, ale tady mě zaujala taková pomůcka, konkrétně tučňák, kterého se děti při bruslení drží. Tak myslím, že s tučňákovou pomocí bych nějaké to kolečko okolo mantinelů zvládla,« směje se půvabná brunetka.

A sportovní renomé téhle veselé partičky nevylepšila ani Martina: »Já jsem na tom trošku líp, asi tak od deseti let jsem se na to chodila dívat. Tedy spíš na kluky, než na bruslení...« Teď už ale Martina kluky okukovat nechodí. Má totiž vážnou známost a v plánu je prý co nevidět i miminko.

Foto: Europark
Diskuze k článku  3 v 1 narazily na citlivé téma
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid