AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
hostes_150_150

6 tipů jak na nudu v ložnici - Novinky ve světě erotiky

6 tipů jak na nudu v ložnicizpět

tisk TISK     email POSLAT
6 tipů jak na nudu v ložnici
6 tipů jak na nudu v ložnici
10.02. 2021
Na počátku milostného života dvou lidí je zpravidla velká vášeň, která však bohužel po čase může odeznít. Zvlášť když se s tím partneři nesnaží něco udělat. Máte pocit, že se nuda vkrádá i do vaší ložnice? Zatočte s ní.

1. Smyslné hry
Zkoušeli jste hraní rolí v posteli? Je to neuvěřitelně stimulující. Mnohé páry si touto cestou splňují své erotické fantazie. Ukazujete se, že se mnoho lidí při změně role dokáže lépe uvolnit. Dát více najevo co chce, a tím si sex lépe užít. Na koho si zahrajete vy? Maximálního efektu dosáhnete, použijete-li v rámci svých her i příslušné oblečení vhodné pro danou roli. Ať už zakoupené v sexshopu, nebo postačí trochu improvizace.

2. Změna prostředí
Oddávat se milostným hrátkám neustále na stejném místě může být po čase trochu nudné. Změna prostředí navodí pocit něčeho nového a díky tomu si sex lépe užijete. Někteří rádi zkouší sex na netradičních místech, kde hrozí přistihnutí, ale pokud to není váš šálek čaje, nemusí jít bezprostředně o tuto změnu místa. On i pěkný penzion dokáže své, nebo upřednostníte opuštěný kout někde venku v přírodě? Zkuste a uvidíte, co se vám bude nejvíce líbit.

3. Erotické pomůcky
Možností jak se zbavit nudy v ložnici je mnoho. Přemýšlíte i vy o nějaké inovaci? Mnohé možnosti vám přinesou erotické pomůcky. Jejich sortiment je široký a ať už se vám v sexuální rovině libí cokoliv, jistě si něco v nabídce erotických obchodů vyberete. Erotické pomůcky jsou stále propracovanější a zážitky s nimi smyslnější. Vyrábí se pomůcky pro ženy, muže, ale i páry. Z té poslední jmenované skupiny si uveďme např. vibrátory, afrodiziaka, vibrační kroužky, lubrikační gely, masážní oleje, erotická pouta, feromony, erotické prádlo, návleky na penis, DVD atd. Jaké erotické pomůcky vyženou stereotyp z vaší ložnice?
4.Sex pod vlivem
Mnoho lidí se pod vlivem alkoholu více odváže, zahodí stud a probudí ty nejtajnější touhy. Nejbějžnější užívané látky jsou alkohol, případně marihuana. Ti odvážnější zkouší sex pod vlivem tvrdších drog. Rozhodně neužívejte návykové látky, pokud jste mladší 18 let, nebo pokud máte zdravotní problémy. V případě nejasností, konzultujte užívání se svým lékařem.

5. Vyzkoušejte trojku nebo čtyřku
Pokud nejste žárliví, stojí za to pozvat kamaráda nebo kamarádku do trojky. Zažijete nové vzrušení a to i bez nevěry. Další možností je domluva s jiným párem a užít si výměnu partnerů na maximum. Předem si však domluvte pravidla, aby nedošlo k nedorozumění. V tomto případě si dejte pozor na pohlavní nemoci.

6. Vyměňte si role
Pokud už opravdu nepomáhájí žádné praktiky k znovuoživení sexuálního života, můžete zkusit výměnu rolí. Zajděte si do sexshopu pro připínací penis zahrajte si na opačné pohlaví. Mnoho párů zjistilo, že se jim tato praktika zamlouvá a opakují ji pravidelně.

Výhodně všechyn erotickíé pomůckyna: www.sexicek.cz
Obrázky ke článku
6 tipů jak na nudu v ložnici6 tipů jak na nudu v ložnici6 tipů jak na nudu v ložnici6 tipů jak na nudu v ložnici6 tipů jak na nudu v ložnici6 tipů jak na nudu v ložnici
Diskuze k článku  6 tipů jak na nudu v ložnici
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid