AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
satine150x150

82 % lidí chce zlepšit svůj sexuální život. Někteří změnou poloh, předehrou i erotickými hračkami - Novinky ve světě erotiky

82 % lidí chce zlepšit svůj sexuální život. Někteří změnou poloh, předehrou i erotickými hračkamizpět

tisk TISK     email POSLAT
82 % lidí chce zlepšit svůj sexuální život. Někteří změnou poloh, předehrou i erotickými hračkami
82 % lidí chce zlepšit svůj sexuální život. Někteří změnou poloh, předehrou i erotickými hračkami
01.02. 2017
Nedávný průzkum společnosti We-Vibe ukázal, že se čtyři pětiny lidí snaží, aby byl jejich sex zajímavější. Více než třetina lidí chce intimní prožitek zlepšit změnou poloh, 62 % klade důraz na předehru a 61 % pak volí erotické pomůcky. Největší bariéra, jakou musejí překonat, je komunikace s partnerem.

Kanadský výrobce erotických pomůcek We-Vibe provedl v září 2016 průzkum mezi 1000 mužů a žen ve věku 35 až 54 let. Vyplynulo z něj, že 82 % dotázaných se snaží vylepšit svůj sexuální život. Polovina ze zbylých 18 % uvedla, že největší překážkou je komunikace s partnerem. »Zatímco 77 % lidí se snaží zlepšit sexuální prožitek změnou poloh, 62 % klade důraz na předehru. Erotické pomůcky pak volí 61 % lidí,« komentoval výsledky výzkumu Adam Durčák ze sexshopu Růžový slon, který se problematikou partnerského sexuálního života zabývá.

Právě erotické hračky mají velký vliv na zlepšování komunikace mezi partnery. Z průzkumu vyplynulo, že 51 % lidí, kteří si nějakou erotickou pomůcku koupili, mluví se svým partnerem o sexu častěji. Lidé používající erotické hračky též lépe zvládají instruovat své partnery o tom, co je jim příjemné nebo co by při sexu chtěli. 44 % z respondentů, kteří si erotické pomůcky zakoupili si dále myslí, že je jejich sex oproti jiným lidem zajímavější. Uživatelé erotických hraček jsou rovněž se svým sexuálním životem o něco spokojenější (68 %), než ti, kdo je nevyužívají (58 %).

O sexshopu Růžový Slon
Sexshop Růžový slon již 14 let mění pohled české populace na sex. V prodejně i e- shopu odborníci testují a vybírají nejzajímavější erotické pomůcky a doplňky z celého světa, které dokáží oživit stereotypní sex. Součástí odborného poradenství je také tvorba instruktážních videí a testování erotických pomůcek.
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid