AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
sweet-paradise_150x150

90 procent sexuálních trestných činů se neobjevuje v oficiálních statistikách - Novinky ve světě erotiky

90 procent sexuálních trestných činů se neobjevuje v oficiálních statistikáchzpět

tisk TISK     email POSLAT
90 procent sexuálních trestných činů se neobjevuje v oficiálních statistikách
90 procent sexuálních trestných činů se neobjevuje v oficiálních statistikách
11.04. 2018
Pokud jde o sexuální zločiny migrantů, tak mainstreamová média v Německu zásadně mlčí. Zveřejňovány jsou jen ty nejhorší zločiny, ale žádný z nich není spojován s podstatou tohoto problému a žádný z nich není doprovázen obrazovým materiálem. Tímto selháním lze vysvětlit, proč se veřejnost jen velmi málo bouří proti této příliš tolerované kriminalitě, která již zasáhla tolik německých žen a dětí.

Německá policie často vynechává jakékoli odkazy na migranty ve zprávách o trestné činnosti. A když tak učiní, často pojmenují zločinné migranty politicky korektními eufemismy, jako »jižané« (Südländer), muži s »tmavou pletí« (dunkelhäutig, dunklere Gesichtsfarbe, dunklem Hauttyp) nebo kombinací obou eufemismů »jižanská barva pleti« (südländische Hautfarbe). Tato praxe je zjevně zaměřená na to, aby útočníci nebyli spojováni s islámem, a znemožňuje tak německým občanům pomáhat policii při identifikaci podezřelých. »Státní úřady mají přísně nařízeno, aby se nezmiňovaly o zločinech páchaných uprchlíky,« uvedl deníku Bild vysoký policejní úředník z Frankfurtu. Německá krize sexuálních zločinů migrantů pokračuje i v roce 2018. Navzdory rostoucímu počtu obětí je mnoho zločinů německými úřady a médii neohlášeno nebo posouzeno jako izolované incidenty (Einzelfall) jen proto, aby se nevyvolávaly antiimigrační nálady.

Mnoho znásilnění a sexuálních útoků se uskuteční ve veřejné dopravě nebo v prostoru dopravních uzlů, jako jsou autobusová a vlaková nádraží. I za závažné zločiny dostávají migranti mírné tresty

Problém sexuálních zločinů migrantů v Německu se zhoršuje díky jeho benevolentnímu právnímu systému, v němž dostávají pachatelé poměrně mírné tresty, a to i za závažné trestné činy. V mnoha případech jsou pachatelé zatčení za sexuální trestné činy okamžitě po výslechu policií propuštěni. Tato praxe umožňuje podezřelým pokračovat prakticky beztrestně v dalším páchání trestných činů.

Dne 2. ledna například prokuratura v Traunsteinu znovu otevřela na nátlak místního tisku případ 22letého afghánského exhibicionisty. Muž se opakovaně obnažoval před 15letou dívkou ve školním autobusu. Jednou dívka natočila tohoto muže, jak dráždil svůj ztopořený penis. Prokuratura ale upustila od veškerých obvinění poté, co Afghánec vysvětlil, že »si škrábal penis, protože ho svědil« . Poté, co mnichovský týdeník Wochenblatt nahrál video pořízené dívkou na YouTube, prokuratura otočila a poslala pachatele k soudu.

Sexuální útoky a znásilňování migranty v Německu, leden–únor 2018

Policejní záznamy ukazují, že sexuální zločiny migrantů v Německu se každodenně neustále rozšiřují. Nyní se již rozšířily do měst ve všech 16 spolkových zemích Německa. Veřejné prostory se stávají pro ženy a děti stále nebezpečnější; migranti je napadají na plážích, cyklotrasách, hřbitovech, diskotékách, obchodech s potravinami, hudebních festivalech, parkovištích, dětských hřištích, ve školách, nákupních centrech, v taxi i ve veřejné dopravě (v autobusech a tramvajích), na náměstích, ve veřejných bazénech i na veřejných toaletách.

Zdroj: Parlamentní listy
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid