AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
queens_150_150

Afrodiziaka: zjistěte, co působí právě na vás! - Novinky ve světě erotiky

Afrodiziaka: zjistěte, co působí právě na vás!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Afrodiziaka: zjistěte, co působí právě na vás!
Afrodiziaka: zjistěte, co působí právě na vás!
23.01. 2009
Když se píše o čemkoli souvisejícím s láskou a sexem, čtenáři většinou zbystří. Aby také ne, politika zajímá jen část lidí, stejně jako fotbal nebo romantické seriály. Ale milování a věci s tím související se týkají každého z nás. I proto neexistuje snad vůbec nikdo, koho by nechalo lhostejné téma »afrodiziaka«. A to i v případě, když dotyčný soudí, že je k ničemu nepotřebuje - stejně si o nich rád přečte...

Nejprve si musíme položit otázku, co je to vlastně takové afrodiziakum. Podle slovníku se jedná o souhrnný název pro látky zvyšující pohlavní touhu a vzrušení, u mužů též potenci. Jenže ono to není tak jednoduché. Způsobů, jak blahodárně působit na intimní život, existuje celá řada. V současné době se především hledí na to, jak zajistit mužům dlouhotrvající erekci a prodloužit dobu sexuálního aktu. Ovšem naladění na milostné radovánky není jen fyzického (a mechanického) rázu, jak se to v dnešní konzumní společnosti skloňuje horem dolem, ale mělo by mít i charakter psychický. Ten mnozí považují za nejúčinnější afrodiziakum vůbec. Nicméně nepředbíhejme… Varianta, která téměř každého napadne jako první, když se řekne afrodiziakum, zní: španělské mušky. Jde o preparát na bázi aminokyselin a vitamínů, který obsahuje účinnou látku cantharidin, jež se získává z lehce jedovatého brouka. Jeho výhodou je, že dokáže přivést k extázi nejen muže, ale i ženy. Toto přírodní afrodiziakum se dá běžně koupit ve formě kapek, které se kapají pod jazyk, nebo jako krém, jímž se natírají intimní místa. V prvním případě se zvýší vaše chuť na sex, ve druhém citlivost a vnímavost k prožitkům.

Kdykoli potkáte nějakého Asiata a zeptáte se ho na prostředky povzbuzující chuť k milostným hrátkám, neuvede na prvním místě španělské mušky, nýbrž bez váhání vyhrkne ženšen. V překladu to znamená »mužský kořen«, čemuž se na základě podobnosti s pohlavním orgánem silnější poloviny lidstva ani nelze divit, ovšem jeho účinek tkví v něčem úplně jiném. Ženšen je zdrojem mnoha cenných vitaminů, minerálů, aminokyselin a enzymů. Už ve středověku ho ženy podávaly svým protějškům, přičemž nejjednodušší způsob, jak přesvědčit partnera k jeho požití, je uvařit mu ženšenový čaj. Tento všelék seženete v každé lékárně. Zajímavé je i to, že Číňané mísili ženšen s opiem. Tato droga rostlinného původu však při dlouhodobém užívání působí na sexuální funkce negativně a může vyvolat i impotenci.

Podobné je to rovněž s dalšími zakázanými prostředky, které se však v minulosti používaly jako nejspolehlivější afrodiziaka a řada z nich je známa a velebena dodnes. Především se jedná o kokain, který se stal v souvislosti se sexuálními prožitky populární především na základě slavného thrilleru Základní instinkt. Účinky této drogy však znaly již staré civilizace. Například Inkové uctívaly koku jako posvátnou a jejími rozdrcenými listy si potírali penis, aby dosáhli déletrvající erekce. Bylo prokázáno, že užívání koky vyvolává sexuální vzrušení u naprosté většiny osob, takže není divu, že kokain bývá dokonce označován jako erotická droga. Mnozí lidé však hovoří o příznivém stimulačním účinku i u konopí a jeho produktů (marihuany a hašiše). Některé národy dokonce používaly jako afrodiziakum jedovatou muchomůrku červenou, jež obsahuje acetylcholin a muskarin, které zvyšují dráždivost svalů a zesilují erotické zážitky. Sušené muchomůrky se přidávaly i do alkoholu, v čemž nebyly samy. Přimícháváním jedovatého rulíku zlomocného (o němž se už malé děti učí jako o nebezpečné rostlině hrozící zaměnou s borůvkou) do vína se kdysi vyráběl »nápoj lásky«. Ve středověku pak měla největší popularitu mandragora, známá i z komedie o Císařově pekařovi. Jenže ta obsahuje zvláště v kořeni alkaloidy se silnými psychedelickými účinky, takže i malé předávkování mandragorou je životu nebezpečné. Mimochodem - ani zdraví neškodné španělské mušky se nesmějí brát ve větším množství! Zdá se, že bezpečnějším afrodiziakem jsou především potraviny. Ale které? Dá se říci, že každá doba a každý národ s sebou přinášely svoji osvědčenou variantu. Jahody, skořice, ústřice, chilli, chřest, cibule, celer, lékořice, ale i sendvič se sýrem - to vše bylo (a stále je) doporučováno, každé z jiných důvodů, pro svůj stimulační účinek. Na každého člověka ale působí něco jiného, proto je třeba hledat. Zatímco v dobách dávno minulých byli naši předkové v oblasti snahy o zvýšení sexuální touhy odkázání na experimentování, v dnešní době existují i pilulky sloužící ke zvýšení libida, a to jak pro muže, tak pro ženy. Hitem je pochopitelně viagra, ale není to zdaleka jen ona. Podobně jako onen populární modrý prášek působí řada přípravků: velkou popularitu si získaly především ErMax či Clavin.

Obecně platí, že afrodiziakální účinek má i alkohol, jelikož uvolňuje zábrany a napětí, nashromážděné v dnešní hektické a stresující době. Pro muže navíc působí pozitivně v tom smyslu, že oddaluje ejakulaci a ženy tak mohou být snáze uspokojeny. Jenže mějte na paměti - nic se nesmí přehnat. Nadměrné množství alkoholu naopak působí nežádoucím způsobem: vyvolává únavu a brání v dosažení mužské erekce. Takže i zde platí »všeho s mírou«. Podobné je to i s další vyzkoušenou potravinou: čokoládou. Ta vám nezpůsobí žádné zdravotní problémy, ale zato při její větší konzumaci povážlivě ztloustnete. Někteří lidé jsou však na této sladké pochutině doslova závislí a její afrodiziakální účinek si pochvalují zejména ženy. Čokoláda v sobě totiž obsahuje látku zvanou fenyletylamin, navozující sexuální vzrušení nebo alespoň dobrou náladu. Když mluvíme o afrodiziakách, musíme však mít na paměti i další smysly. Především zrak a čich. Ženy rády říkají, že nejlepším afrodiziakem je pěkný chlap!

A svoji roli hrají i vůně. Poslední dobou jsou velmi populární zejména parfémy s feromony. Jedná se o přírodní chemické látky, které vysílají podvědomé signály opačnému pohlaví, kde spouští velmi silné odezvy nejenom sexuální. Zajímavé je, že tyto látky vylučují do okolí např. kojící matky, a tak ženy, které se pohybují v jejich blízkosti, hovoří velmi často o zvýšené chuti k milování se svým partnerem. A tím se oklikou dostáváme na počátek článku o afrodiziakách. Nejlepším stimulem je pro mnohé spokojená domácnost, šťastná rodina, a to celé můžeme shrnout pod tolik omílaný pojem láska. Vřelé objetí tak mívá mnohem zaručenější účinky než všechny látky popisované výše...

Převzato z časopisu Patriot 1/2 2009
Obrázky ke článku
Afrodiziaka: zjistěte, co působí právě na vás!Afrodiziaka: zjistěte, co působí právě na vás!Afrodiziaka: zjistěte, co působí právě na vás!Afrodiziaka: zjistěte, co působí právě na vás!Afrodiziaka: zjistěte, co působí právě na vás!Afrodiziaka: zjistěte, co působí právě na vás!Afrodiziaka: zjistěte, co působí právě na vás!Afrodiziaka: zjistěte, co působí právě na vás!Afrodiziaka: zjistěte, co působí právě na vás!
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid