AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
neon-club-_150x150

Agáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondom - Novinky ve světě erotiky

Agáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondomzpět

tisk TISK     email POSLAT
Agáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondom
Agáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondom
06.12. 2010
Celosvětový den boje proti AIDS u nás odstartoval zajímavou osvětovou kampaň prevence této choroby. Nejdůležitější ochranou je nejen ochrana, ale nechat se pravidelně testovat.
V rámci této osvěty byl na tiskové konferenci na Občanské plovárně v Praze představen ojedinělý test na HIV INSTI, který bude na vyžádání u lékařů, v lékárnách a charitativních organizacích. Tento test je naprosto výjimečný díky své jednoduchosti a rychlosti použití. Nespornou výhodou je, že ho lze provést v domácím prostředí v krátkém čase do 60 vteřin a s téměř stoprocentní spolehlivostí. Spolehlivost jednorázové testovací sady je potvrzena stovkami studií a více než 11 miliony otestovaných dobrovolníků po celém světě. Následně je schválena ve 45 zemích, včetně České republiky.
Záštitu nad kampaní převzal producent Petr Jákl. Tvářemi kampaně jsou modelka Agáta Hanychová a MUDr. Radim Uzel. Agáta Hanychová jako zástupce nespoutané mladé generace přesto tuto problematiku svědomitě řeší a nechává se pravidelně testovat. »Myslím, že tento test by měl od teď být samozřejmostí spolu s kondomem v kabelce každé holky, když jde na mejdan, protože nikdy neví, jak a s kým noc skončí. A pokud by si ten kluk nechtěl test udělat, tak ho raději hned vyhodit,« říká modelka.
MUDr. Radim Uzel jako odborník také přikládá důraz prevenci, ale dodává, že je třeba řešit i důsledky, pokud ji zanedbáme: »Je lepší vědět, jak na tom jsme, než onemocnět AIDS a navíc ohrozit své okolí. Stačí nepatrná kapka krve, pár jednoduchých kroků a za minutu víte výsledek.«
Petr Jákl se naopak do projektu vložil jako bývalý sportovec, který byl právě v aktivní éře donucen se několikrát testovat: »Judo jsem dělal dvacet let, a protože to je kontaktní sport, několikrát se mi stalo, že došlo ke krvavým odřeninám a se soupeřem jsme se pak ranami střetli. Nemohl jsem spoléhat na to, že je se zdravím v pořádku, tak jsem se musel nechat testovat. Bylo opravdu nepříjemné čekat tři týdny na výsledky, proto mě tento test zaujal. Myslím, že by měl být používán jako prevence před každým zápasem všech kontaktních sportů, jako je nejen judo, ale hlavně box a podobné drsnější sporty, kde může dojít ke kontaktu s krví soupeřů. Takto by byli chráněni před nákazou,« vysvětlil.
S tím souhlasí i Robert Rosenberg, který aktivně věnuje thai boxu a hrozbu HIV a AIDS mnohokrát řešil v rámci své někdejší kariéry v pornu. Právě tato skupina lidí je z logických důvodů pravidelně testována, ale Rosenberg míní, že by stejně měla uvažovat veškerá veřejnost. Všichni tři se na místě hned otestovali a samozřejmě s negativním výsledkem.

foto: INSTItest

Obrázky ke článku
Agáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondomAgáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondomAgáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondomAgáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondomAgáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondomAgáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondomAgáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondomAgáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondomAgáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondomAgáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondomAgáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondomAgáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondomAgáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondomAgáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondomAgáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondomAgáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondomAgáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondomAgáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondomAgáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondomAgáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondomAgáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondomAgáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondomAgáta Hanychová nosí v kabelce nejen kondom
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid