AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
followme150x150

Agáta myslí na děti - Novinky ve světě erotiky

Agáta myslí na dětizpět

tisk TISK     email POSLAT
Agáta myslí na děti
Agáta myslí na děti
27.01. 2011
Modelka Agáta Hanychová jako tvář kampaně boje proti AIDS přišla představit zajímavou novinku v testování HIV. Šíření tohoto viru totiž u nás za loňský rok vzrostlo nejvíce za 25 let, kdy je možné HIV testování, a ohroženy mohou být právě i naše děti.
O nemoci AIDS se mluví hlavně jako o onemocnění dospělých, ale bohužel se týká i dětí. Podle nadace UNICEF, která se tímto problémem celosvětově zabývá, je HIV pozitivních celkem přes dva miliony dětí. (Většina z nich se nakazila od svých matek v průběhu těhotenství, porodu nebo kojení.) A okolo sedmnácti milionů dětí kvůli této nemoci přišlo o někoho z rodičů. »Jsou to odstrašující čísla,« řekla modelka při představování nového, do značné míry revolučního, testu INSTI v pražském Europarku ve Štěrboholích.
»Test INSTI odhalí virus HIV v krvi do 60 vteřin. To může pomoct nejen v testování dospělých, ale i právě dětí, které se u lékaře bojí. Nemusíte tedy jít někam do laboratoře a pak týdny ve stresu čekat, jak test dopadl. Provedení je navíc velmi jednoduché z malé kapky krve,« popsala Hanychová s dodatkem, že novinka je k dostání v lékárnách a některých zdravotnických zařízeních za asi 450 korun.
Obrázky ke článku
Agáta myslí na dětiAgáta myslí na dětiAgáta myslí na dětiAgáta myslí na dětiAgáta myslí na dětiAgáta myslí na dětiAgáta myslí na dětiAgáta myslí na dětiAgáta myslí na děti
Diskuze k článku  Agáta myslí na děti
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid